Arama sonuçlarınız

Sıkça Sorulan Sorular

Emlaksat.com (Emlaksat) ekonomik, kolay ve tam kapsamlı ev satış hizmetleri sunan, Türkiye’nin ilk dijital emlak şirketidir. Online servislerin 7/24 size sunduğu kolaylık, hız ve verimlilik ile geleneksel emlak acentalarının iyi yönlerini bir arada sunar.

Hayır, Emlaksat bir ilan listeleme sitesi değildir. Portföyündeki evleri sahibinden.com, zingat.com, hepsiemlak.com (hurriyetemlak.com) ve emlakjet.com gibi Türkiye’nin önde gelen ilan listeleme siteleri ve Facebook, Instagram gibi yeni nesil dijital platformlar üzerinden satışa çıkaran bir gayrimenkul teknolojisi (proptech) şirketidir.

Emlaksat olarak İstanbul’daki mülkünü satmak ya da kiralamak isteyen tüm mülk sahiplerine hizmet veriyoruz. İstanbul dışındaki mülklerin satış veya kiralamasında şu anda hizmet veremiyoruz.

Emlaksat tam kapsamlı, %100 şeffaf ve yenilikçi bir ev satış hizmeti sunmasına rağmen satıcılardan %2 oranında komisyon almaz, evin satış bedelinden bağımsız olarak verdiği kapsamlı hizmetler karşılığında 49.900 TL sabit hizmet bedeli ile çalışır.

Emlaksat karlı olabilmek için büyük kar marjlarına ihtiyaç duymaz. Çünkü Emlaksat, teknolojiden faydalanan bir emlak teknolojisi (proptech) şirketidir. Bu işi kaliteli yapmak için cadde üstü, lüks ve masraflı ofislerin gerekliliğine değil uzmanlaşmaya inanır ve verimlilik odaklı çalışır.

Hayır. Biliyoruz ki ev satışı, insanların hayatları boyunca verdiği en önemli kararlardan biri ve ev sahipleri bu süreçte en iyi hizmeti almayı hak ediyorlar. Bizim de iddiamız tam olarak bu, en iyi ev satış hizmetini size sunmak. Bunun için tam kapsamlı ve yenilikçi bir ev satış hizmeti sunuyoruz. Teknolojiden yararlanarak zaman kazanıyor ve verimlilik odaklı çalışarak bunu pozitif anlamda size yansıtıyoruz.

Hayır. Fiyatı 7.500.000 TL’ye kadar olan konutların satışında 49.900 TL sabit hizmet bedeli alıyoruz. Bunun üzerinde fiyatı olan konutların satışında ise 99.900 TL sabit hizmet bedeli talep ediyoruz.

Hayır. Ticari gayrimenkuller gibi özel mülklerin satışı için satışa sunulacak gayrimenkule özel olarak yetki anlaşmalarımız yapılmaktadır.

Piyasadaki geleneksel emlakçıların çoğu bunu sözlü olarak iddia etse de kimse bunun garantisini veremez. Emlaksat; uzman değerlemesi, dijital pazarlama araçları ve teknolojisi ile evinizin en iyi ve doğru fiyattan, hızlı bir şekilde satılması için tüm araçları kullanır.

Evet. Emlaksat satış sürecinde sizin için daha çok alternatif oluştururken karar vermenizi kolaylaştırmaya çalışır. Elindeki analitik verileri de kullanarak size en güncel ve doğru tavsiyeleri verir. Karar tabii ki yine sizin.

Evet, kişisel bilgilerinizi her zaman güvende tutuyoruz. İzninizi almadan bu bilgilerinizi asla potansiyel alıcı, pazar araştırma şirketi ya da herhangi bir üçüncü parti şirket ile paylaşmıyoruz.

Emlaksat, satışını üstleneceği portföylerini seçerken, evin mevcut tapu durumu, krediye uygunluğu, bölge dinamikleri gibi alıcı tarafında çok önemli olan kriterlere göre detaylı analizler yapar. Sonrasında profesyonel değerleme yöntemleri ile evin reel pazar değerini tespit eder. Böylece alıcı adayları da Emlaksat üzerinden satın alacakları evlerin sorunsuz, her zaman kolayca tekrar satabilecekleri ve doğru fiyatlanmış emlaklar olduğunu bilerek yaklaşırlar.

Evet. Emlaksat, 3 Boyutlu Ev Turu özelliği sayesinde alıcılara istedikleri anda, görmek istedikleri evi sanal olarak gezme olanağı sunar. Profesyonel çekimler ve kaliteli içerikler sayesinde evle ilgili tüm detayları dijital ortamda öğrenirler ve ilgi alanlarına girmeyecek evleri gezerek boş yere vakit kaybetmezler.

Listeleri Karşılaştır

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Gönder
Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
close-link

We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

Send
By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
close-link

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Gönder
Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
close-link