Altower

 TL
Sahrayı Cedit Cad., Mümin Deresi Sk., No:2,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Konforlu ve inovatif bir yaklaşımla tasarlanmış olan, İstanbul’un kalbinde bulunan bir rezidansta yaşamaya ne dersiniz? İstanbul Kadıköy’ün köklü ve nezih semti Göztepe’de, Sahrayı Cedid Mahallesi, Mümin Deresi Sokak’ta bulunan Altower eşsiz ve birbirinden özel rezidans daireleriyle sizlere geleceği bugün de deneyimleme fırsatı sunuyor.

Projenin yürütücülüğü Altınbaş Yapı tarafından üstlenilmiş, ve daireler teslime hazır durumda. 6000 metrekarelik inşaat alanında yükselen Altower, 32 kattan ve tek bloktan oluşuyor, bu blok tam 330 daireye sahip. Daireler çok farklı gelir grupları ve ve farklı yaşam stillerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak 4 seçenekte sunuluyor.

Her yaşam tarzına göre uyarlanmış dairelerin mevcut olduğu bir konut projesi! Çeşitliliğe katılın.

Ayrıca, minimalist bir yaşam tarzını benimseyenlere hitap edecek 1+1 daireler kendi içinde 75 ve 150 metrekare olarak ikiye ayrılıyor, böylece kendinize daha uygun olana karar verebilirsiniz. Projenin konfor odaklı ve inovatif stili genel özelliklere de yansımıştır, bu nedenle merkezi ısıtma sistemi ve ücretsiz kapalı otopark projeye dahildir. Ayrıca ev sahiplerinin güvenlikleri de önemsenmiştir, bunun için özel güvenlik hizmeti ve kapalı devre TV sistemi proje içerisinde bulunmaktadır. Bunlarla beraber, sosyal anlamda pek çok avantaj sağlayan detaylar düşünülmüştür. Bunlardan ilki, özel günlerinizde ya da toplantılarınızda misafirlerinizle dilediğinizce kullanabileceğiniz club launge alanıdır. Ayrıca, bahçede ve projeye dahil olan kafe ve restoranlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sinema salonunda film izleyebilirsiniz.

Sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazı spor ve egzersiz için de Altower pek çok imkân sunmaktadır. İsterseniz kapalı yüzme havuzunu, isterseniz mini basketbol ya da futbol sahalarını veyahut tam donanımlı spor salonunu tercih edebilirsiniz. Üstelik spordan sonra ya da spora gerek duymadan kullanabileceğiniz sauna da mevcuttur. Altower projesinde, çağın gelişmelerine uygun olarak, modern ve inovatif bir seçenek olan akıllı bina sistemi tercih edilmiştir.

Böylece, evde değilken ya da eve varmadan önce evinizi tablet ya da cep telefonunuzdan yönetebilirsiniz. Kapıyı açmak için bile bu sistemi kullanmanız mümkündür. Eve gelecek siparişlerinizi, rezervasyonlarınızı, ve vaktinizi alacak pek çok farklı şeyi yalnızca tuşlara dokunarak halledebileceksiniz. Özel bir deneyim için siz de Altower’ı tercih edebilirsiniz.

Siz de Altower’ın ayrıcalıklı dünyasında yerinizi almak isterseniz, Kadıköy lokasyonunda bulunan konut projesinin iletişim bilgilerini takip edebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 75-151 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 151 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 226 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 302 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24000
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0216 411 92 92
Web Sitesi: https://altower.com.tr/
Email: info@altower.com.tr
İnşaat Firması: Altınbaş Yapı
İnşaat Alanı: 6000 m²
Konut Adedi: 330
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 75,5 – 302 m²
1+1
1+1
2+1
2+1
3+1
3+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link