Atam Apartmanı

 TL
İnce Çk. Sok., No:2,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Şehrin kalbinde eşsiz bir proje: Atam Apartmanı. Proje, Kadıköy’ün sakinlerine ayrıcalıklı yaşam fırsatları sunan Erenköy semtinde bulunuyor. Başyazıcı Grup bünyesindeki Mabco İnşaat tarafından geliştirilen bir proje olan Atam Apartmanı, tek bloktan oluşuyor. Yapıda 38 adet daire ve ticari alanlar bulunuyor. Projenin yapımına 2017 yılında başlanmış, tamamlanıp sizlere sunulması ise 2018 yılının 3.çeyreğinde gerçekleşmiş. Modern çizgileri bünyesinde barındırarak sizlere konforlu bir yaşam sunabilmeyi amaç edinen Atam Apartmanı ayrıcalıklı özellikleri ile bölgenin öne çıkan yapılarından olmayı başarıyor.  71-144m² aralığındaki iki ve üç odalı dairelerden oluşan apartman yaklaşık 4.000 m²’lik bir alana inşa edilmiş. Kendine ait ücretsiz kapalı otoparkı ile siz sakinlerinin İstanbul gibi bir metropolde araç park sorunu yaşamaması için tasarlanan  Atam Apartmanı, şehir merkezinde modern bir yaşamı ayağınıza getiriyor. Yapı, şehir merkezinde önceliklere değer veren minimal ve huzurlu bir yaşamı sizlere sunuyor.

Konforlu bir yaşam alanı: Atam Apartmanı!

Birinci sınıf kalite malzeme kullanılarak tasarlanan daireler 3 metrelik tavan yüksekliğine sahip olmalarıyla sizlere oldukça ferah yaşam alanları sunarken, konforunuz düşünülerek dairelere ebeveyn banyosu da konumlandırılmış. Bu 10 katlı apartmanın daire iç tasarımındaki özen göze hemen çarparken, bina dış tasarımında da sakinliği temsil eden bej tonları tercih edilerek çevreye uyum sağlanmış. Çevresinde yeşil alanlar barındıran Atam Apartmanı, Erenköy’de huzuru bulmanız için doğru adres.

Ferah daireler!

Kadıköy’ün tarih ve incelikle dokunmuş yarımada ruhuna inovatif bir deneyim katan apartman, şehrin ana ulaşım yollarına yakın lokasyonu ile günlük ulaşımı bir sıkıntı olmaktan çıkarıyor, toplu ulaşım araçlarına da erişim kolaylığı sunan konumu ile yapı, bölgenin öne çıkan projelerinden biri olmayı başarıyor. Doğallık, modernizm ve konforu harmanlayan, birbirinden seçkin konutları bünyesinde barındıran Atam Apartmanı, şimdi Erenköy’de huzurlu bir yaşama sahip olmak isteyenleri kendisini deneyimlemeye davet ediyor. Siz de Mabco İnşaat tarafından geliştirilen bu ayrıcalıklı projede yer almak ve proje hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Emlaksat.com uzman ekibi iletişime geçebilir, şehrin kalbinde keyifli bir yaşama hemen sahip olabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 71 – 111 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 144 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 25647
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: 645.000 TL 'den başlayan fiyatlarla
Telefon: 0212 284 02 96
Web Sitesi: -
Email: info@mabco.com.tr
İnşaat Firması: Mabco İnşaat
İnşaat Alanı: 3756 m²
Konut Adedi: 38
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 71 - 144 m²
Kat Planı
Kat Planı

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link