Bayar Residence

 TL
Hasan Ali Yücel Sokak , Kemal Sunal Sokak Köşesi, No: 28, Kadıköy ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Hepimizin hayalinde tasarladığı, içinde kendini iyi hissedeceği bir ev hayali vardır. Kişilere göre bu hayalin kurgulanış şekilleri değişiyor olsa da hayallerinize dahil olabilecek, yepyeni bir konut projesiyle tanıştıralım sizi! Büyükhanlı Kardeşler İnşaat tarafından Bayar Residence ile hayallerinize yeni bir soluk getirin!

Bayar Residence ile hayallere yeni bir soluk!

Hayalimizdeki mekanı hayata geçirme mottosuyla yola çıkan Büyükhanlı Kardeşler İnşaat bu projesiyle göz dolduruyor. Estetik tasarım inceliğiyle oluşturulan yapı 4+1 daire tipleriyle bireylerin ihtiyaçlarına göre fonksiyonel seçenekler sunmaktadır. Kendilerine has mimari çizgileriyle Bayar Residence yeni adresiniz olmak için adaylığını koyuyor.

Bağdat Caddesi’nin lüks dinamiğine uyum sağlayarak kurgulanan proje sizi şehre daha da yakınlaştıracak. Bağdat Caddesi’nde gündelik rutinlerinizi gerçekleştirirken sahile yürüme mesafesinde bir yaşamın tadına varacaksınız. Kadıköy‘ün en ayrıcalıklı muhitlerinden biri olan Bağdat Caddesi’nin konforu ayağınızın altında olacak.

Çiftehavuzlar lokasyonuyla şehre artık daha yakınsınız.

3055 m²l’ik alan içerisinde inşa edilmiş konut projesi Z+18 kattan ve 36 daireden oluşmaktadır. Bina içinde 3 asansör barındırarak lüks standartlarında bir konut olarak ön plana çıkıyor. Isıtma tipi merkezi ısıtma tercih edilen konutta aynı zamanda da ücretsiz otopark da bulunmaktadır.

Bayar Residence projesi, Kadıköy’ün merkezi olan Çiftehavuzlar’da bulunuyor. Sizlere de projenin konukları olarak Bağdat Caddesi’ne yakın konumun ayrıcalıklarını çıkarmak kalıyor. Sahile yakın konumda olduğunuzdan istediğiniz her an sahil havasını alabiliyorsunuz. Bunun yanında Bağdat Caddesi’nde bulunan mağazalarda, restoran ve kafelerde sevdiklerinizle beraber güzel zamanlar yaşayabiliyorsunuz. Aynı zamanda konut projesinde sosyal özellik olarak yapı çevresinde bahçe öne çıkıyor. Modern peyzaj örnekleriyle dizayn edilmiş alanlarda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Aileler içinse çocuk oyun alanları seçenekler arasında sunuluyor. Spor severlere ya da gündelik rutinleri arasında egzersizleri olanlara iyi gelebilecek spor alanları da tanıyan yapı çoklu disiplinlerle geliştirilmiş. Açık yüzme havuzunda yaşamınızı keyfe dönüştürürken saunada kişisel bakımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şehre daha yakın olup aynı zamanda geniş olanaklara mı sahip olmak istiyorsunuz? İçinde yaşamak istediğiniz evden beklentiniz böyleyse, size Büyükhanlı Kardeşler İnşaat güvencesiyle inşa edilmiş Bayar Residence önerimiz. Konut projesi şehirde yaşayan aileler ve farklı yaşam stillerini benimseyen herkes için güvenceli bir yaşam vaat ettiğini de altını çizmemiz gerekiyor. Anadolu Yakası’nın seçkin ve mimari estetiğiyle dikkat çekici bir lokasyonunda yer alan konuta yakından görmek isteyenleri davet ediyor. Dairelerde 242 m²’ye kadar geniş bir hacim skalası ortaya koyan Bayar Residence ile hayallerinize bir adım daha yakındasınız! Büyükhanlı Kardeşler İnşaat’ın iletişim bilgilerine göz atarak konutla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 242 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22053
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0 216 574 93 38
Web Sitesi: http://www.buyukhanli.com/ciftehavuzlar.php
Email: info@buyukhanli.com
İnşaat Firması: Büyükhanlı Kardeşler İnşaat
İnşaat Alanı: 3055 m²
Konut Adedi: 36
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 4+1
Metrekare Aralığı: 242 m²
4+1
4+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link