Çatalçeşme Avni Bey Apartmanı

 TL
Havacı Binbaşı Mehmet Sokak No:5 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Çatalçeşme Avni Bey Apartmanı, Bostancı’nın Çatalçeşme semtinde bulunan Çelik İnşaat imzası taşıyan modern ve eşsiz bir kentsel dönüşüm projesidir.

Hayallerinizdeki daire…

7.000 metrekarelik inşaat alanına titizlikle inşa edilen Çatalçeşme Avni Bey Apartmanı, 1 blok ve 15 konuttan oluşmakta. 15 Katlı modern ve şık binası ile gözleri kendisine çeviren proje Çelik İnşaat güvencesiyle inşa edildi ve satışı hala devam etmekte. 140 metrekarelik bir alana 3 oda ve 1 salon şeklinde tasarlanan daireleri ile alıcılarına geniş ve ferah bir alan vaat ediyor. Dairelerin tavan yüksekliği 2.8 metre ve bu şekilde daire içi basıklık da önlenmiş. Ankastre mutfak seti ve ebeveyn banyosuna da sahip olan Çatalçeşme Avni Bey Apartmanı, yeni eviniz olmak için sizi bekliyor. Bina içinde asansör ve kapalı otopark bulunuyor, yani yorgun bir iş gününün ardından ne merdiven çıkacaksınız ne de saatlerce park yeri arayacaksınız.

Bostancı’ya bağlı olan Çatalçeşme semtinde konumlanan apartman projesi, konumu dolayısıyla da harika bir seçim oluyor. Tüm ulaşım araçlarına yakın olduğunuz için her yeri dilediğiniz gibi gezebileceğiniz yeni eviniz, Kadıköy’ün tüm ayrıcalıklarına da yürüme mesafesinde olacağınız bir ev. Kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz yerler arasında olan Kadıköy’de de doyasıya eğlenebilir, Bağdat Caddesi’nde ise alışveriş yapabilir, Suadiye’de ise sahili turlayabilirsiniz ve tüm bunları yaparken deniz havasını doya doya içinize çekebilirsiniz.

İnci değerinde bir yatırım!

Anayasa’nın 23. Maddesine göre Devlet, sosyal ve ekonomik gelişmeyi sağlamak, sağlıklı ve düzenli kentleşmeyi gerçekleştirmek be vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamakla görevlidir. Kentsel dönüşüm çalışmaları da işte tam olarak bu yüzden yapılmakta. Özellikle Kadıköy bölgesinde sürekli artan kentsel dönüşüm çalışmaları Kadıköy’ün değerine değer katıp, Kadıköy’ü yatırımcıların gözünde değerli bir semt haline getirmekte. Çatalçeşme Avni Bey Apartmanı da bir kentsel dönüşüm projesi oluşu ile güveninizden şüphe duymayacağınız,  değeri her gün artan güzide semt Kadıköy’de  konumlanması ile de yatırım yapmanız için harika bir fırsat yaratan bir proje.

Diğer Kadıköy projelerini incelemek için konut rehberimize göz atabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 140 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22186
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 (216) 304 00 00
Web Sitesi: http://celikinsaat.com.tr/
Email: info@celikinsaat.com.tr
İnşaat Firması: Çelik İnşaat
İnşaat Alanı: 7.000 m²
Konut Adedi: 24
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 140 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link