Çemenzar Life

 TL
Dr. Fazıl Gökçe Ören Sok., No:33,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy Göztepe’nin en işlek caddesinde ferah ve konforlu  alanlarıyla sizlere huzurlu bir yaşam arayanlara harika bir seçenek sunan proje: Çemenzar Life. Zemin kat haricinde 8 katı mevcut olan yapıda geniş yaşam alanları ve ayrıcalıklar ön planda tutulmuş. Sadece 3+1 daire tipinin bulunduğu bu ayrıcalıklı projede toplam 16 adet daire mevcut.

104 m²’lik birbirinden ferah dairelere sahip Çemenzar Life, Kadıköy Göztepe’de bulunan merkezi konumuyla da göz almayı başarıyor. Çemenzar Life’ın bir sakiniyken her türlü günlük ihtiyacınıza yakın hissedecek evinizin çevresinden uzaklaşmadan her türlü ihtiyacınızı sıkıntısız bir şekilde halledebileceksiniz.

Huzurlu bir yaşam için doğru adres Çemenzar Life!

Hidrofor ve su deposu gibi teknik donanımlar ile zenginleştirilmiş bu harika projede daire içlerinde birinci sınıf malzemeler kullanılması da konforu üst seviyeye taşıyan özellikler arasında yer alıyor. Modern çizgileri Kadıköy ruhuna uygun tasarımlarla harmanlamayı başaran Çemenzar Life size her an ayrıcalıklı hissettirecek ve konforunuzu maksimuma eriştirecek bir proje.

Bina tasarımında birinci sınıf malzemelerin kullanılmasının yanı sıra bina dış tasarımı da modernizmin sokak yapısıyla harmanlanması ile oluşturulmuş. Yaklaşık 731 m²’lik bir arsa üzerinde konumlanan ve çevresindeki ağaçları, doğal aurayı da korumayı başaran Çemenzar Life, sakinlerine ömür boyu huzur dolu bir yaşam vaat ediyor.

Her an şehrin kalbinde olmak isteyenlere!

Merkezi ısıtma sistemi ile adeta sizlere istediğiniz konfor ve prestiji yaşatmak için inşa edilmiş olan Çemenzar Life’ın bir sakini olmaktan her zaman gurur ve mutluluk duyacaksınız. Kendine ait özel ücretsiz kapalı otoparkı da bulunan bu yapıda yaşam sizler için sıkıntısız ve keyifli olacak.

İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehrin her türlü ulaşım ağına ve çevrede bulunan toplu taşıma araçlarına oldukça yakın mesafeye konumlandırılmış Çemenzar Life, her zaman konforunuzun maksimum olması için tasarlanmış.

Şimdi sizler de bu ayrıcalıklarla dolu projenin size sunulan her türlü fırsatından yararlanmaya davetlisiniz! Birbirinden ayrıcalıklı özellikler sunarak sizlere huzur dolu bir yaşam vaat eden Çemenzar Life hakkında detaylı bilgiye erişmek için bizimle iletişime geçebilir, Emlaksat.com uzman ekibinin bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 104 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 25293
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 312 395 78 36
Web Sitesi: http://www.biriminsaat.com.tr/tr/home
Email: birim@biriminsaat.com.tr
İnşaat Firması: Birim İnşat
İnşaat Alanı: 731 m²
Konut Adedi: 16
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 104 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link