Çiçek Palas

 TL
Ethem Efendi Cad., No:1,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy‘ün gözde semti Erenköy’de ayrıcalıklı bir yaşam sürmeye davetlisiniz. Denge Yapı İnşaat tarafından geliştirilen Çiçek Palas projesi ile şehrin merkezinde her imkana yakın ve huzur dolu bir hayat süreceksiniz. Çiçek Palas üç odalı yirmi adet standart daireden oluşuyor ve 2.58 metrelik yüksek tavan mesafesi ile sizlere ferah ve konforlu daireler sunuyor.

Sevdiklerinizle ömür boyu mutluluk için Çiçek Palas!

Teknik özellikler açısından da donatılmış bu yapıda sizlerin konforunu ön planda tutmak için hidrofor, su deposu ve yük asansörü konumlandırılmış. Yük asansörü haricinde ise binanın içerisinde kendine ait iki adet asansorü bulunuyor. Bütün bunların yanında kendine ait kapalı özel ücretsiz otoparkı ile Çiçek Palas, günlük yaşamınızda karşınızda çıkabilecek otomobil park sorununuzu da çözüyor. Ayrıca otoparktan ayrılırken sıkıntı yaşamamanız için otopark asansörü de düşünülmüş. Kapalı devre güvenlik kamerası sistemiyle 7/24 güvenliğinizi sağlamayı hedefleyen yapının bahçesi de bir diğer öne çıkan özellik olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul gibi kalabalık bir şehirde biraz nefes almak ve huzur bulmak için evinizden ayrılmaya gerek duymayacak, sevdikleriniz ile birlikte  Çiçek Palas’ın bahçesinde çayınızı yudumlayabileceksiniz. Kendine ait özel güvenliği de bulunan yapıda dairenizde otururken güvenliğiniz hakkında hiç bir endişe duymayacak, yakınlarınızla güzel anılar oluşturacaksınız.

Şehrin kalbinde huzurlu bir yaşam!

Dairelerin içi de maksimum konforu ve dizaynı hedefleyerek kaliteli malzemeler kullanılarak döşenmiş. Her dairenin ebeveyn banyosu bulunması ile Çiçek Palas sakinlerinin konforunun bir an bile eksik kalmaması planlanmış. On bir katlı binanın altına ise tam bir kompleks havası verebilmek adına dört adet mağaza konumlandırılmış. Konumu ile de dikkat çeken Çiçek Palas, şehrin anayollarına ve toplu ulaşım araçlarına yakınlığıyla ön plana çıkmayı başarıyor.  Bu özellikleri ile Çiçek Palas’ın bir sakiniyken ulaşım derdiniz olmayacak. Huzurlu bir yaşam sürerken İstanbul Kadıköy’ün kalbinde olmayı mümkün kılan Çiçek Palas, peyzaj tasarımında da sokak havasının modern çizgilerler yorumlanmasıyla sokağın dikkat çeken apartmanı oluyor. Çiçek Palas, şimdi ise bu konfor dolu yaşam fırsatını görmek isteyenleri yanına çağırıyor. Sizler de Kadıköy’ün merkezi konumdaki ilçesi Erenköy’de bulunan bu projeyi yakından gözlemlemek, fırsatlar ve daha detaylı bilgiye erişmek isterseniz mutlaka Emlaksat.com ekibine danışmayı unutmayın!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 143 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 23493
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 29 82
Web Sitesi: http://www.dengeinsaat.com/yeni/index.html
Email: denge@dengeinsaat.com
İnşaat Firması: Denge İnşaat
İnşaat Alanı: 1134 m²
Konut Adedi: 20
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 143 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link