Demirland Sefa Apartmanı

 TL
Tütüncü Mehmet Efendi Cad. Kaptan İhsan Sok., No:1/1,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Demirland Sefa Apartmanı projesi İstanbul Anadolu Yakası’nın en güzel semtlerinden biri olan Göztepe de, Demirland İnşaat tarafından inşa edildi.

Demirland İnşaat’tan harika apartman projesi!

2091 metrekare arsa alanı ve toplamda 9411 metrekarelik inşaat alanı üzerine konumlanan Demirland Sefa Apartmanı, 15 katlı tek bloktan oluşuyor. Şık, modern ve profesyonel çizgilere sahip olan görüntüsüyle kendinden söz ettiren Sefa Apartmanı 51 adet daireye ev sahipliği yapıyor. 3+1, 2+1 ve dubleks tiplerinde daire seçenekleri sunan proje’nin, 3+1 dairesi için 104, 2+1 dairesi için 72, dubleks dairesi içinse 160 metrekare büyüklük düşünülmüş. Bir kentsel dönüşüm projesi olarak geliştirilen Sefa Apartmanı, bu sayede hem yatırım değeri taşıyor hem de son teknoloji kullanılarak da geliştirildiği için son derece güvenli. Proje, deprem yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş  ve zemin etüdü ile yapı denetimi yapılmış. 7/24 kameralı güvenlik hizmeti de sunan Demirland Sefa Apartmanı olası bir yangın durumu için yangın merdivenlerine de sahip. Özel otoparka sahip yapı,  geniş pencereleri,  gri turuncu ve beyaz tonlarının hakimiyeti ve modern şekliyle içinde bulunduğu semtin endüstriyel arka planına da değer katmakta.

Pratik daireler, pratik lokasyon

Yeni daireniz hidrofor ve jeneratöre sahip, yani yarıda kesilen filmleri ve susuz kalmayı unutabilirsiniz. Formda kalmanız için tam donanımlı bir spor salonuna da sahip olan Demirland Sefa Apartmanı tüm ihtiyaçlarınızı düşünülerek tasarlandı. Sefa Apartmanı’nın lokasyonu da ayrıcalıkları önünüze seriyor. Huzurlu ve sakin bir yaşamı sevenler için Göztepe eşsiz bir konum. Proje’nin konumlandığı Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi, Göztepe’nin en hareketli ve işlek caddesi. 3 tarihi köşke ev sahipliği yapan cadde ismini Osmanlı’nın ilk sanayicilerinden biri olan Tütüncü Mehmet Efendi’den alıyor.

Sosyal hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her şey Göztepe’de bulunuyor. Restoranlar, kafeler, sinemalara ,alışveriş merkezlerine yani şehrin sosyalleşme merkezlerine yakınlığı da Göztepe’yi yaşamak için harika bir seçim yapıyor. Okul ve hastanelerin de yakın çevrede bulunması Göztepe’de yaşamak için başka bir neden.

Daha fazla konut projesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 72 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 104 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 160 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22205
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 8097
Web Sitesi: http://www.demirland.com/
İnşaat Firması: Demirland İnşaat
İnşaat Alanı: 2091 m²
Konut Adedi: 51
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 72 - 160 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link