Denge Billur Apartmanı

 TL
Fenerbahçe Mh., Konuralp Sk. No:2/1 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Sahile ve Bağdat Caddesi’ne çok yakın bir konum üzerinde bulunan modern, şık, konforlu bir proje! Denge Billur Apartmanı sizlere Fenerbahçe gibi nezih bir semtte yaşamınızı huzurlu bir şekilde sürdürme fırsatı tanıyor. Kadıköy’ün en lüks ve nezih semtlerinden biri olan Fenerbahçe’de Denge İnşaat Mimarlık tarafından inşa edildi.  Bağdat Caddesi’nin çok yakınında yer alan proje, mimari görüntüsü, modern peyzaj mimarisi ve dairelerinin şıklığıyla adından söz ettiriyor.

Fenerbahçe’de yeni bir hayal ev projesi!

Denge Billur Apartmanı, 4 bin 45 metrekare alan üzerine inşa edildi. Fenerbahçe’nin lüks görüntüsüne uyum sağlayan mimari yapısı ile 13 katlı tek bloktan oluşuyor. 2+1 ve 3+1 gibi farklı daire tiplerinin mevcut olduğu konut projesinde toplam olarak 22 daire yer alıyor. Projedeki 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerin alanları 128 ile 150 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Lüks mimarisi ve merkezi konumu ile merkezi bir yerde konforlu ve huzurlu bir site hayatını sakinlerine vadediyor.

Konut projesi, kameralı güvenlik ve 7/24 güvenlik hizmetleri ile güvenli bir site yaşamını sakinlerine vadediyor. Aynı zamanda kapalı otopark hizmeti de bulunan proje araç park yer bulma sorununa son veriyor. Sakinlerinin rahatını ve konforunu her daim önde tutan Denge Billur Apartmanı, modern peyzaj tasarımı ile de göz dolduruyor. Denge İnşaat Mimarlık tarafından hayata geçirilen konut projesi, birbirinden farklı daire tipleri ile sakinlerine konforlu ve rahat bir ev yaşamı vadediyor. Binada bulunan merkezi ısıtma sistemi ile tüm bina ısınıyor ayrıca evde kombi ile uğraşma derdine son veriyor. Bunun yanında projedeki dairelerde ankastre seti ve ebeveyn banyosu bulunuyor. Daireler estetik ve zamanın ruhuna uyum sağlayacak bir şekilde tasarlanıyor.

Bu konut projesinde oturuyorsanız sevdiklerinizle beraber civarda bulunan sosyal olanaklardan yararlanabilirsiniz. Fenerbahçe’nin nezih havasını yaşamınız boyunca hissedebilirsiniz. Aynı zamanda civarda bulunan ünlü mağaza, restoran ve kafelerde vakit ailenizle ve dostlarınızla harika vakit geçirebilirsiniz.

Kadıköy’ün en nezih ve itibarlı semtlerinden biri olan Fenerbahçe’de oturmak ve ayrıcalıklı yaşamın fırsatlarını yaşamınız boyunca yakalamak isterseniz Denge Billur Apartmanı’nda bulunan daireleri incelemelisiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 128 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 150 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21754
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 29 82
Web Sitesi: http://dengeinsaat.com/
Email: denge@dengeinsaat.com
İnşaat Firması: Denge İnşaat Mimarlık
İnşaat Alanı: 4045 m²
Konut Adedi: 22
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 128 - 150 m²
4.5. Kat Planı
4.5. Kat Planı
10.11. Kat Planı
10.11. Kat Planı

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link