Denge Gül Apartmanı

 TL
Suadiye Mh., Hasan Bedrettin Sk. No:1 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün en lüks semtlerinden biri olan Suadiye’de Denge İnşaat Mimarlık tarafından Denge Gül Apartmanı konut projesi hayata geçirildi. Suadiye Sahili’nin ve Bağdat Caddesi’nin çok yakınında bulunan proje adından estetik görüntüsüyle adından epey söz ettiriyor. Kadıköy’ün birçok merkez noktasına yakın bir konumda bulunan proje, sosyal olanakları ile göz dolduruyor.

Suadiye’de estetik bir yaşam için!

Konut projesi, bin 582 metrekare alan üzerine inşa edildi. Suadiye’nin estetik ve lüks görüntüsüne uyum sağlayacak mimari yapısına sahip olan proje, 8 katlı tek bloktan oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 4+1 daire tipinin mevcut olduğu konut projesinde toplam olarak 14 daire yer alıyor. Ayrıca projede bulunan 2+1 tipindeki daireler 89 metrekarelik, 4+1 daireler ise 178 metrekarelik bir alan içerisinde bulunuyor. Birinci kalite ürünlerin kullanıldığı proje, Suadiye’de ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini süslüyor. Deniz ve adalar manzaranın hakim olduğu konut projesinde kapalı otopark ve güvenlik hizmetlerini sakinlerine vadediyor. Aynı zamanda başarılı peyzaj mimarisine sahip site bahçesinde sakinlerine modern ve estetik bir dinlenme alanı vadediyor.

Denge İnşaat Mimarlık tarafından inşa edilen Denge Gül Apartmanı projesi, 1+1, 2+1 ve 4+1 daire tipleri ile sakinlerine mütevazı bir ev yaşamı sunuyor. Binada bulunan merkezi ısıtma sistemi ile sakinlerinin ev içerisinde kombi uğrasına son veriyor. Bunun yanında dairede ankastre seti bulunuyor. Mütevazı aynı zamanda konforlu yaşam sunan konut projesi, sakinlerinin gönlünü estetik tasarıma sahip daireler ile kazanıyor. Konut projesinde oturuyorsanız sevdiklerinizle beraber Suadiye Sahili’nin ve Bağdat Caddesi’nin tadını çıkarabilirsiniz. Her daim içinizde deniz havasını hissedebilirsiniz. Aynı zamanda civarda bulunan ünlü mağaza, restoran ve kafelerde sevdiklerinizle beraber eğlenceli ve kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Kadıköy’ün en güzel semtlerinden biri olan Suadiye’ye çok yakın olmak, her daim sahil havası alabilmek isterseniz Denge Gül Apartmanı projesinde bulunan daireleri incelemeli ve ayrıcalıklı yaşamın anahtarını almalısınız.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 89 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 89 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 178 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21752
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı tamamlandı
Telefon: 444 29 82
Web Sitesi: http://dengeinsaat.com/
Email: denge@dengeinsaat.com
İnşaat Firması: Denge İnşaat Mimarlık
İnşaat Alanı: 1582 m²
Konut Adedi: 14
Teslim Tarihi: Haziran 2016
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 89 - 178 m²
1+1
1+1
2+1
2+1
4+1
4+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link