Dostlar 1 Apartmanı

 TL
Caddebostan Mah. Kadirağa Sk. No:19 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Anadolu Yakası’nın merkezi bir konumu olan Kadıköy’ün Caddebostan semtinde bulunan Dostlar Apartmanı, mütevazı yapısıyla birlikte sizi şehre yakınlaştırıyor. Merkezi konumu ve günlük ihtiyaçların ulaşılabilirliği ile öne çıkan Caddebostan’da Dostlar 1 Apartmanı projesi ile  huzurlu bir yaşama davetlisiniz. 2015 yılında yapımına başlanan proje 2016’nın ilk çeyreğinde teslim tarihini belirlemiş olarak 2020’nin seçkin konutları arasında yer alıyor. 2070 metrekarelik bir alan içerisine inşa edilmiş yapı sizlere modernize edilmiş lüksle birlikte dinginlik vaat ediyor.

Yakın çevresinde sağlık merkezleri ve yürüyüş parkları bulunan Dostlar  Apartmanı’nda yaşamın bütün gerekliliklerine çok yakın ve huzurlu hissedeceksiniz. 16 daireden ve 8 kattan oluşan yapı çağın dinamiklerine göre uyarlanmış teknolojilerle birlikte konforu ve modern zevkleri harmanlıyor. Binanın güvenlik kameraları ve kendine ait jeneratörü de bulunuyor. Dostlar Apartmanı’nın huzurlu alanı sayesinde sizler hayat alanlarınızda keyifli vakit geçirirken etraftaki oluşabilecek sıkıntılı durumlardan uzak kalacaksınız.

Hem açık hem kapalı otopark özellikleri sunan yapı, İstanbul gibi bir şehirde otomobiliniz ile park sorunu yaşamamanız için tasarlanmış. Bina içerisine geçtiğimizde ise göze çarpan özellik merkezi ısıtma oluyor. Merkezi ısıtma sistemiyle de Dostlar Apartmanı, daire içerisinde keyifli anlar yaratabilmenize, çocuklarınız ve sevdiklerinizle sıcak bir ortam oluşturabilmenize olanak sağlıyor.

Sevdiklerinizle huzur dolu ve keyifli bir yaşam için Dostlar Apartmanı!

Şehirlerdeki insanlar olarak stabilize olmaya başlamış insan ihtiyaçlarıyla birlikte yaşam alanlarımızı daha minimal olarak sınırlandırmaya başladık. Üstelik İstanbul gibi debisi yüksek bir şehirde de merkezi bir konumda bu gerekliliği sağlayacak bir konut bulabilmek için detaylı araştırmalar yapmak gerek. Dostlar Apartmanı ile bu iki denklemi çözebilmek mümkün! 2+1 ve 3+1 daire tipinde, 110 ile 140 m2 arasında boyutları değişen 16 daireden oluşan konut sizlere minimal yaşam alanları sunarken şehre yaklaştırıyor.

Estetikle tasarlanmış, dinginliği ve modern yaşamı sembolize eden Dostlar Apartmanı yakından bir bakış atmak isteyenleri konforlu ve huzur dolu bir yolculuğa davet ediyor. Özellikle depreme dayanıklılık açısından güvence alabileceğiniz bir yapıyı sunan Dinamik Yapı-İnşaat şehir merkezinde önceliklere değer veren minimal bir yaşamı sunuyor. Proje hakkında detaylı bilgiler için Emlaksat.com uzman ekibine danışmayı unutmayın!

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 110 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 140 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22692
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 362 94 94
Web Sitesi: http://www.dinamik-yapi.com/
Email: info@dinamik-yapi.com
İnşaat Firması: Dinamik Yapı
İnşaat Alanı: 2070.50 m²
Konut Adedi: 16
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 110 - 180 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link