Dream Residence

 TL
Suadiye Mh., Şemsettin Günaltay Cad., No:186A,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Adana’da büyük işlere imza atan Halil Avcı Şirketler Grubu, şimdi de İstanbul’da! Kadıköy’de hayata geçirdiği Dream Residence projesi ile ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsatlar sağlıyor. Dream Residence estetik mimarisi ve sosyal olanakları ile göz dolduruyor. Anadolu Yakası’nın en güzel ve ferah semtlerinden biri olan Kadıköy’de Okkalar İnşaat Halil Avcı Şirketler Grubu tarafından Dream Residence konut projesi ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu. Civarda bulunan projelerden bir hayli iddialı olan konut projesi yeşil alanları ve sosyal olanakları ile ev sahibi olmak isteyenlerin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlandı. Dream Residence konut projesi Kadıköy’de bin 500 metrekare alan üzerine birbirine bitişik iki blok halinde inşa edildi. Bloklardan bir tanesinde her katta üç, diğer blokta ise her katta bir daire mevcut durumda. Dream Residence projesinde toplam olarak 51 daire bulunuyor. 3+1 daire tipinin mevcut olduğu projede daire alanları 95, 96, 98, 99 ve 100 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Tek daire tipinin mevcut olduğu projede daire alanları farklılık gösteriyor ve büyük ev ihtiyacı olan kişilere fırsatlar sunuyor.

Kentsel dönüşümle birlikte modern bir yaşama davetlisiniz!

Kentsel dönüşüm projesi olan ve depreme dayanıklı bir şekilde inşa edilen Dream Residence konut projesi bulunduğu konum itibari ile sakinlerine büyük kolaylıklar sağlıyor. Merkezi bir yerde bulunan Dream Residence, Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde bulunuyor. Bunun yanında Kadıköy’deki birçok merkezi noktaya da çok kısa sürede ulaşabilme imkanı sağlıyor. Konut projesi, sakinlerine samimi komşuluk ilişkileri ve kaliteli site yaşamıyla konforlu bir hayat yaşamayı vadediyor. Birçok sosyal olanağın bulunduğu projede, güvenli ve huzurlu bir site yaşamı bulunuyor. 7/24 güvenlik hizmeti ve kameralı güvenlik sistemleri ile sakinlerine güvenli bir ev hayatı sunuyor. Bunun yanında kapalı spor salonunun, sinemanın, yeşil alanların, yürüyüş alanının yer aldığı projede sakinlerine sporlarını ve eğlenceli vakitlerini site içerisinde yapma fırsatı sunuyor. Konut projesi sakinlerine sinema salonunda sevdikleriyle beraber eğlenceli dakikalar yaşatmayı vadediyor. Sakinlerine açık ve kapalı alan olmak üzere iki farklı yerde spor yapma imkânı tanıyor. Hem sosyal olanakları hem modern mimariye sahip oluşu hem de konumundan dolayı ev sahibi olmak isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de Halil Avcı Şirketler Grubu tarafından hayata geçirilen prestijli konut projesinde yer almak istiyorsanız hızla tükenen evlerden birine mutlaka göz atmalısınız!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 95 – 100 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 22023
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0 216 357 57 01
Web Sitesi: https://www.halilavci.com/tr/projeler/dream-residence-istanbul/
Email: info@halilavci.com
İnşaat Firması: Halil Avcı Şirketler Grubu
İnşaat Alanı: 1500 m²
Konut Adedi: 51
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 95 - 100 m²
3+1 A
3+1 A
3+1 B
3+1 B

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link