Göksel Apartmanı

 TL
Caddebostan, Kadirağa Sk. No:14,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

İstanbul’un gözbebeği ilçesi Kadıköy’ün huzur dolu semti Caddebostan’da yaşamaya davetlisiniz! Caddebostan’da bulunan ve mimari yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Göksel Apartmanı Sefa İnşaat tarafından geliştirilmiş, 2015 yılında yapımına başlanmış olan proje 2017 yılında teslime hazır hale getirilmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuş.  Binada dokuz kat ve her bir kat üzerinde iki daire olmak üzere toplam on sekiz daire bulunuyor. Modern ve huzur dolu bir yaşamı harmanlayarak sizlere sunan projede bina sakinlerinin konforu ön planda tutulmuş. Peyzaj ve bina renk seçimi ile de apartmanın çevreye uyumu özenle sağlanmış. Çocuk parklarının da yakınında bulunan projede çocukların da rahat bir yaşam sürmesi önemsenmiş.

Huzur dolu bir yaşam için Göksel Apartmanı!

Merkezi ısıtma bulunan binada kış aylarını dert etmeyecek ve sevdiklerinizle keyifli kış anıları biriktireceksiniz. Arsa alanı 600 metrekareden oluşan bu projede İstanbulluların büyük problemi olan otomobil park sorunu da ücretsiz özel otopark ile bir sorun olmaktan kalkıyor. Size sadece evinize geçip rahatınıza bakmak kalıyor. Hidrofor sistemi ve su deposu da bulunan binanın öne çıkan özelliği ise konumu. Bir tarafında Bağdat Caddesi bir tarafında ise sahil bulunan apartman şehrin ortasında her an huzur bulmanız için konumlandırılmış.

Dairelerde bulunan ebeveyn banyosu ile bina sakinlerinin konforu ön planda tutulurken daire içi dizaynı özenli ve daire içi kullanımına uygun şekilde tasarlanmış. 3+1 ve 6+1 daire tiplerinde huzur dolu konutlar sunan proje, size
minimal yaşam alanları sunarken sizleri şehre yaklaştırıyor.

Şehrin ortasında huzur dolu bir alan!

Konumuyla özellikle dikkat çeken proje Kadıköy’ün gözbebeği Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesi oluşu ve şehrin merkezinde size günlük ihtiyaçlarınız için her türlü kolaylığı sağlaması ile de ön plana çıkıyor. Toplu ulaşım araçlarına yakınlığı ve her an dışarı çıkıp keyifli yürüyüşler yapabilmenizi sağlayan Göksel Apartmanı’nın konumu bu anlamda İstanbul’da yaşamayı tercih etmiş olanlar için fazlasıyla cazip. Caddebostan’da bulunan sahil yürüyüş yollarına da oldukça yakın bir konumda olan apartman sizlere sabah akşam keyifli bir deniz kenarı yürüyüşü yapmanız için uygunluk sunuyor.

Şehrin ortasında karmaşadan uzaklaşıp evde huzuru arayanların tercihi olmayı başarmış bu apartman yakından incelemeniz için sizleri Kadıköy’e davet ediyor. Sizler de bu projeye yakından bir bakış atmak ve projeyi şehrin merkezinde deneyimlemek isterseniz Emlaksat.com uzman ekibine danışmayı ve bilgi almayı unutmayın!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 138 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
6+1 277-280 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22902
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 445 15 49
Web Sitesi: https://www.sefainsaat.com.tr/tr/
Email: info@sefainsaat.com.tr
İnşaat Firması: Sefa İnşaat
İnşaat Alanı: 600 m²
Konut Adedi: 18
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 6+1
Metrekare Aralığı: 138 - 280 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link