Hakkı Bey Residence

 TL
Operatör Cemil Topuzlu Caddesi, Caddebostan, No:117,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Önü kapanmaz deniz manzarasına karşı yepyeni lüks dinamiklerle harmanlanmış, geniş teraslı bir evde oturmayı mı hayal ediyorsunuz? Eğer hayaliniz bu yöndeyse lüks tanımlarını yeniden yazacak, hayallerinize dahil olabilecek, yepyeni bir konut projesiyle tanıştıralım sizi! Ağaoğlu Cadde tarafından hayata geçirilmiş Hakkı Bey Residence size aradığınızı sunmak için yapılmış, kompleks bir yapıdan daha fazlası!

Düşündüğünüzden daha fazlasını sunacak bir yapı Ağaoğlu Cadde’den!

Ağaoğlu Cadde imzasıyla yepyeni bir proje gündeme oturuyor! Hakkı Bey Residence konut projesi göz dolduruyor. Estetik tasarım inceliğiyle oluşturulan yapı 3+1 ve 5+2 daire tipleriyle bireylerin ihtiyaçlarına göre fonksiyonel seçenekler sunmaktadır. Kendilerine has mimari çizgileriyle ve lüks standartlarıyla Hakkı Bey Residence yeni adresiniz olmak için adaylığını koyuyor. 202 ve 365 m²’lik daire seçenekleri ile size yepyeni bir dünya vaat ederken yaşamı lüks dinamiklerle deneyimlemeye davet ediyor.

Kadıköy’ün Caddebostan bölgesinde bulunan ve lokasyonun dinamiğine uyum sağlayarak kurgulanan proje sizi şehre daha da yakınlaştıracak. Üstelik Bağdat Caddesi’nde gündelik rutinlerinizi gerçekleştirirken sahile yürüme mesafesinde bir yaşamın tadına varacaksınız. Kadıköy‘ün en güzel bölgelerinden biri olan Bağdat Caddesi’nin konforu ayağınızın altında olacak. Operatör Cemil Topuzlu Caddesi üzerinde bulunan yapı, ulaşım ağlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Üstelik şehrin içinde yoğun iş yaşamı olan bireylere de lokasyonla birlikte incelikler sağlayan yapı son zamanların öne çıkan konut projeleri arasında.

12000 m²’lik geniş bir arsa alanına sahip yapıda dikkat çeken detaylar çok fazla. Bina 11 kattan ve 22 adet daireden oluşurken 1 adet de ticari alan olarak dükkan eklenmiş. Isıtma tipi olarak merkezi ısıtma tercih edilmiş ve bina bünyesinde kapalı otopark da bulunuyor. Kısaca konumun en lüks ve en ayrıcalıklı dinamiklerini sergileyen Hakkı Bey Residence aradığınız olmak için aday!

Kaptan köşkünde yaşıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz!

Konut projesi dış ve iç dizaynıyla lüks standartlarına adapte olabilen bir konut olarak ön plana çıkıyor. Modern ve ileri teknikliklerle inşa edilen yapı çağın ileri gelen teknolojileriyle harmanlanmış. Kendinizi kaptan köşkünde yaşıyormuşsunuz gibi hissetmeniz mümkün olacak!

Hakkı Bey Residence konut projesi, Kadıköy’ün merkezi olan Caddebostan’da bulunuyor. Sahile yakın bir konumda olduğunuzdan istediğiniz her an yürüyerek sahil havasını alabiliyorsunuz. Bunun yanında Bağdat Caddesi’nde bulunan mağazalarda, restoran ve kafelerde sevdiklerinizle beraber güzel zamanlar yaşayabiliyorsunuz. Sürdürülebilir konforu ve gelişmiş yaşam standartlarını odağına alan konut projesi, Marmaray Erenköy İstasyonu’na 1.4 km, Bağdat Caddesi’ne 420 metre mesafede ve sahil yolunun ise hemen bitişiğinde bulunuyor.

Konut projesinin şehirde yaşayan aileler ve farklı yaşam stillerini benimseyen herkes için güvenceli bir yaşam sunduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Anadolu Yakası’nın seçkin ve mimari estetiğiyle dikkat çekici bir lokasyonunda yer alan konut, yakından görmek isteyenleri davet ediyor. Ağaoğlu Cadde tarafından geliştirilen yapı yeni sakinlerini bekliyor! Siz de Hakkı Bey Residence’da yaşamak isterseniz, dairelere yakından bir bakış atmak için harekete geçin.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 202 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+2 365 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 23557
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 6 777
Web Sitesi: http://www.caddeinsaat.com/
Email: info@caddeinsaat.com
İnşaat Firması: Ağaoğlu Cadde İnşaat
İnşaat Alanı: 12000 m²
Konut Adedi: 22
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 5+2
Metrekare Aralığı: 202 - 365 m²
Kat Planı
Kat Planı

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link