İva Caspian Yeni Acıbadem

 TL
Acıbadem Mh., Nar Sk.,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy lokasyonunun ulaşım aksları ve sosyal imkanları açısından en zengin yerleşkelerinden biri olan Acıbadem’de yepyeni bir konut projesi! İva Caspian Yeni Acıbadem konut projesi altı çizilesi bir konut projesi olarak öne çıkıyor. Acıbadem’de hayata geçirilen proje size yaşama dair yeni bir bakış sunarken aynı zamanda yepyeni bir dünya vaat ediyor.

Yaşama yeniden yaklaşın! İva Caspian Yeni Acıbadem konut projesi aradığınız olabilir.

İva Caspian Yeni Acıbadem konut projesinde bulunan birçok özellik sakinlerinin konforu düşünülerek tasarlanıyor. Bu nedenle Acıbadem’in modern ambiyansına uyum sağlayabilen, modern mimariye sahip olan konut projesi, sakinlerine keyifli ve huzurlu bir hayat yaşayacakları site yaşamı vadediyor. Ulaşım akslarına yakın konumuyla size şehri sunarken, Kadıköy’ün dinamik ruhuna karışmanıza da olanak sağlıyor. Proje 3 blok ve 52 daire bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda dairelerde Amerikan tipi tasarım tercih ediliyor. Binada ısıtma tipi olarak yerden ısıtma seçilmiş. 2650 m² arsa alanıyla da geniş bir yaşam alanı sunan proje sosyal olanaklarıyla dikkat çekiyor. Özetle, çağın tüm dinamiklerini bünyesine alan proje sakinleri tarafından ayrıcalıklı bir yaşama sahip olarak hissettiriyor.

Kadıköy’ün en nezih alanlarından biri olan Acıbadem’de bulunan proje, sakinlerine semtte bulunan birçok imkandan yararlanma fırsatı da sunuyor. Çevrede bulunan eğlence, yeme-içme merkezlerine kolaylıkla gidilebilecek konumda bulunan proje, sakinlerine huzurlu bir yaşamın yanında eğlenceli bir yaşamı da vadediyor. Aynı zamanda Kadıköy’e yürüme mesafesinde konumlanan konut projesi aradığınız olabilir!

Kapalı otopark da bünyesinde barındıran yapı, sizin yaşamınız için tüm gereklilikleri sağlarken aynı zamanda modern bir yaşamın da vaadinde bulunuyor. 1+1 daire tipi 64 m² hacminde belirlenirken, 2+1 daireler ise 86 – 147 m² ve 3+1 daireler ise 143 – 195 m² olarak belirlenmiş. Kısaca sizin ihtiyaçlarınıza seçenek de yaratan konut projesi, farklı büyüklüklerdeki daireleriyle sizin için altı çizilesi bir konut projesi olabilir! Marmaray Duraklarına da oldukça yakın konumlanan yapı ulaşım akslarına kolay varış ayrıcalığıyla sizi şehre yakınlaştırıyor. Eğitim olanakları olarak da zenginleştirilmiş bir bölgede yer alan yapı aileler ve çocuklu aileler için de dikkat çekici olarak gözüküyor. Bölgenin en seçkin ve elit ruhlu yerleşkelerinden biri olan Acıbadem’de bulunan konut projesi, size yepyeni bir yaşam stili sunuyor! Tam donanımlı spor salonu ve açık yüzme havuzu detayları da yaşamınıza yeni gündelik neşe kıvılcımları katmaya aday bir proje olarak adından söz ettiriyor.

Acıbadem ulaşım akslarının birinci paralelinde bulunan ve sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan İva Caspian Yeni Acıbadem konut projesi, çeşitli özellikleri ile ev sahibi olmak isteyenlerin gözde projesi olarak görülüyor. Sizler de Acıbadem’in en güzel yerinde ev sahibi olmak ve konut projesinin sunduğu çeşitli hizmetlerden yararlanmak için hızla tükenen daireleri inceleyebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 64 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 86 – 147 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 143 – 195 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 232 – 256 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22878
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0 212 444 7958
Web Sitesi: http://www.iva.com.tr/
İnşaat Firması: İva Yapı
İnşaat Alanı: 2650 m²
Konut Adedi: 52
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 64 - 256 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link