Kaya Apartmanı

 TL
Nurettin Ali Berkol Sk., No.41 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Suadiye’nin en eski semtlerinden biri olan Şaşkınbakkal civarında inşa edilen Kaya Apartmanı, modern yapısı ve binasının kalitesiyle adından epey söz ettiriyor. Kadıköy’de ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunulan proje, butik konseptli olmasıyla da ayrıca dikkat çekiyor.

Suadiye’de yenilikçi bir apartman deneyimi!

Kaya Apartmanı, bin 600 metrekare alan üzerinde 14 katlı tek blok olarak inşa edilmiştir. Şaşkınbakkal’ın tarihi aynı zamanda modern görüntüsüne uyum sağlayan mimari yapısı ile herkesi kendine hayran bırakan projede toplam olarak 30 daire yer alıyor. 3+1 ve 4+1 gibi farklı daire tiplerinin mevcut olduğu Kaya Apartmanı farklı ihtiyaçlara sahip kişilerin beklentisini karşılıyor. Kaya Apartmanı’ndaki dairelerin alanları 114 ile 150 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Projede 3+1 tipindeki daireler 114 metrekarelik, 4+1 tipindeki daireler 150 metrekarelik bir alan içerisinde bulunmaktadır.

Şaşkınbakkal civarında inşa edilen konut projesi butik konseptli bir proje olarak hayata geçti. Modern tekniklerin ve aynı zamanda üstün kaliteli ürünlerin kullanıldığı proje, sakinlerine güvenlik hizmeti ve kapalı otopark hizmetini de sunmaktadır. Kaya Apartmanı, sakinlerinin rahatı, huzuru ve konforu için her türlü sosyal altyapıyı düşünüyor ve hayata geçirmiştir.

Vien İnşaat tarafından hayata geçirilen Kaya Apartmanı, birbirinden büyük ve geniş daire tipleri ile sakinlerine konforlu bir ev hayatı yaşamayı vadediyor. Konut projesi sakinlerine dairelerinde bulaşık makinesi, ankastre seti, split klima ve kombi imkanlarını sunuyor. Aynı zamanda modern daire tasarımları ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

Sizler de tarihi dokusunu kaybetmeyen aynı zamanda modern yapılarıyla insanı kendine hayran bırakan semtlerden birinde yani Suadiye Şaşkınbakkal civarında oturmak isterseniz Kaya Apartmanı’nı inceleyebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 114 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 150 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21520
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı tamamlandı
Telefon: 0 216 355 08 82
Web Sitesi: -
Email: info@vieninsaat.com
İnşaat Firması: Vien İnşaat
İnşaat Alanı: 1600 m²
Konut Adedi: 30
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 114 - 150 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link