Kerim Apartmanı

 TL
Merdivenköy Mh., İpekyolu Sok., No:6,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Mekan Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Kerim Apartmanı, Kadıköy ve çevresinde ev sahibi olmak isteyenler için harika bir fırsat. 2018 yılında inşasına başlanan proje, 2019 yılında anahtarlarını teslim etmeye hazır hale geldi. Hayallerinizin apartmanı olmaya aday olan Kerim Apartmanı, konfor ve lüks içerisinde sakin ve huzurlu bir yaşam vaad ediyor.

Nezih bir lokasyonda, lüks daireler

Tek bloktan oluşan Kerim Apartmanı, 27 daire ve 3 ticari alana ev sahipliği yapıyor. 3+1  tiplerinde daire seçenekleri sunan proje geniş daireler vaad ediyor. 110 m2 ile 135 m2 aralığında büyüklükleri değişen daireler ferah bir alan sunuyor. Bir kentsel dönüşüm çalışmasının meyvesi olan Kerem Apartmanı, bu sayede İstanbul’da bulunan deprem riskine karşı bir nebze de olsa içinizi rahatlatacak. Nezih sakinlerle dolu olan Merdivenköy, komşularınız konusunda da şanslı olacağınız bir lokasyon.

Hem yatırımlık hem oturmalık bir proje!

Yatırım yapmak istiyor ama hangi projenin mantıklı bir seçim olacağınından emin olamıyor musunuz? Aradığınız proje Kerim Apartmanı olabilir! Son dönemlerde artan kentsel dönüşüm çalışmaları ile her gün değeri artmakta olan Kadıköy’e bağlı oluşu Kerim Apartmanı’nı oldukça iyi bir yatırım seçeneği yapmakta.

Merdivenköy Kadıköy’ün sağlık ve eğitim kurumlarının fazla oluşu ile ön plana çıkan, sessiz sakin ve huzurlu semti. Öyle bir semt düşünün ki sabah yürüyüşlerinizi ağaçlarla dolu yemyeşil sokaklarda ya da Suadiye Sahil’de masmavi deniz manzarasına karşı yapabilir, alışverişinizi İstanbul’un en ünlü markalarıyla dolu Bağdat Caddesi’nde yapabilir, Bostancı’da balık ekmek ziyafeti çekebilir ve Kadıköy’ün sanat kokan sokaklarında doya doya gezdiğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kerim Apartmanı’nda  sizi bekleyen fırsatlar bunlarla sınırlı değil, uzak sayılan ve trafiğe takılacağınızı düşünüp gitmediğiniz yerlere, evinize çok yakın olan ulaşım araçlarını kullanarak gidebileceksiniz.

Kerem Apartmanı için fiyatlar 944.000 TL ile 1.150.000 TL aralığında değişmekte, hem oturmalık hem yatırımlık olan projeden dairenizi almayı unutmayın. Kerem Apartmanı’na benzer konut projeleri için Kadıköy Konut Projeleri rehberimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 110-135 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22966
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0216 420 10 65
Web Sitesi: http://www.mekanyapi.com/
Email: info@mekanyapi.com
İnşaat Firması: Mekan Yapı
Konut Adedi: 27
Teslim Tarihi: 2019
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 110 - 135 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link