Kontek Düet Çiftehavuzlar

 TL
Göztepe Mh., Çiftehavuzlar Mevkii Gülden Sk., No:28-32,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Muhteşem deniz ve adalar manzarasının hakim olduğu, sosyal özellikleri bakımından zengin olan Kontek Düet Çiftehavuzlar sitesi ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu. Kadıköy’ün en güzel semtlerinden birinde bulunan proje, Bağdat Caddesi’ne yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Kadıköy’de Göztepe Mahallesi’nde Kontek İnşaat tarafından hayata geçirilen Kontek Düet Çiftehavuzlar projesi 5 bin 222 metrekare alan üzerine 23 e 26 katlardan oluşan iki blok halinde inşa edildi. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi farklı daire tiplerinin mevcut olduğu Kontek Düet Çiftehavuzlar sitesinde toplam olarak 128 daire yer alıyor. Projedeki dairelerin alanları 61 ile 187 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Ayrıcalıklı bir yaşam arayışında olanların tercihi!

Kontek Düet Çiftehavuzlar sitesi, kentsel dönüşüm projesi olmakla dikkat çekerken doğanın yapısını da bozmamaya özen gösteriyor. Site bahçesi modern peyzaj mimarisi ile donatılırken site içerisinde 60 yıllık meşe, manolya ve sedir ağaçları bulunuyor. Bunun yanında estetik ve modern mimari ile de göz dolduruyor. Semtin yapısına uygun olarak inşa edilen site deniz ve adalar manzarasıyla sakinlerini mest ediyor. Kontek İnşaat tarafından hayata geçirilen konut projesi, birbirinden farklı daire tipleri ve büyükleri ile sakinlerine çeşitliliği yüksek bir yaşam alanı sunuyor. Bina içerisinde bulunan merkezi ısıtma sistemi ile daire içinde kombi uğraşına son veriyor. Isıtma özelliğinin yanında daire içindeki mobilyaların özgün tasarımı ve mutfak içerisinde bulunan ankastre seti ile sakinlerine büyük kolaylıklar sağlıyor.

Kontek Düet Çiftehavuzlar sitesinde daire özellikleri tasarlanırken site sakinlerinin rahatlığını ve konforunu düşünülüyor. Kontek Düet Çiftehavuzlar sitesinde çeşitli birçok imkan sakinlerinin hizmetine sunuluyor. Çevredeki birçok projeye göre birçok imkanı içerisinde barındıran proje, sakinlerine eğlenceli ve lüks bir site yaşamı sunuyor. Site içerisinde bulunan açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe ve güneşlenme terasıyla sakinlerine sevdikleriyle beraber site dışına çıkmadan vakit geçirme imkanı tanıyor. Sakinlerine spor yapabilecekleri fitness merkezi, eğlenceli vakit geçirecekleri yüzme havuzu, çocukların eğlencesi için çocuk yüzme havuzu hizmetini sunuyor. Sakinlerinin site dışına çıkmadan eğlenceli vakit geçirmesine olanak tanıyor.

Bunun yanında sakinlerine 9 bin metrekarelik otopark alanıyla araçlarına kolayca yer bulabilme imkanı tanıyor. Ek olarak bulunduğu konum itibariyle de site dışında bulunan birçok imkandan da yararlanmasına olanak tanıyor. Sitenin sakini olarak site haricinde çevrede bulunan birçok imkana da erişebilirsiniz. Gurme lezzetlerle sarılı kafelerin, restoranların, konsept eğlence merkezlerinde sevdiklerinizle eğlenceli ve kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Dünyaca ünlü Bağdat Caddesi’nde birçok aktivite yapabilirsiniz. Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, farklı daire tipleri ve çeşitli sosyal altyapılarıyla semtteki en iyi projelerden biri olarak gösteriliyor.

Sizler de Anadolu Yakası’nın gözbebeği olan Kadıköy’de ev sahibi olmak isterseniz Kontek Düet Çiftehavuzlar sitesinde bulunan ve hızla tükenen daireleri inceleyebilirsiniz!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 61 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 102 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 172 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 187 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22042
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0 551 588 05 06
Web Sitesi: http://kontekduetciftehavuzlar.com/
Email: kontek@kontekinsaat.com.tr
İnşaat Firması: Kontek İnşaat
İnşaat Alanı: 5222 m²
Konut Adedi: 128
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 61 – 187 m²
6B
6B
3A
3A
4B
4B
2A
2A
5
5
7
7
6A
6A
1A
1A

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link