Koru Apartmanı

 TL
Fenerbahçe Mh., Fener Kalamış Cad., No:61/3C,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Koru Apartmanı, Anadolu Yakası’nın en güzel konumlarından biri olan Fenerbahçe’de hayata geçirildi. Proje, insan odaklı tasarımları ile hayatı kolaylaştıran ve içerisinde bulunmaktan zevk alacağınız projeler inşa etmeyi amaçlayan Çolakoğlu Yapı imzası taşıyan bir kentsel dönüşüm projesidir.

Fenerbahçe’de geniş ve ferah daireler

Toplamda 18 daireden oluşan Koru Apartmanı, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunmakta. 3+1 dairesi 150 m2, 4+1 dairesi ise 300 m2 büyüklüğünde olan proje, oldukça geniş bir yaşam alanı vaad ediyor.

İstanbul deprem bölgesi olduğu için ve deprem beklentisi yaşadığımız için kentsel dönüşüm uygulamaları son zamanlarda hız kazandı. Bir kentsel dönüşüm projesi olan Koru Apartmanı, beklenen deprem karşısında ayakta durabilmek için son inşaat teknolojileri kullanılarak titizlikle inşa edildi. Deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olan projenin zemin ve yapı etüdü de yapılmış.

Tarihi ve prestijli bir konum olan Fenerbahçe’de hayatınızı sürdürme fırsatı..

Fenerbahçe Spor Klubüne ismini veren tarihi semt Fenerbahçe, nezih, ferah, sahilini ve sokakları huzur ve mutluluk dolu olan bir mahalle. İstanbul’un en yaşanılası yerlerinden biri olan Fenerbahçe de konumlanan Koru Apartmanı, hayallerinizin evi olabilir. Ekim 2018’de inşa edilmeye başlanan proje, 2017’de teslim edilebilir hale geldi. Az katlı apartmanları, harika bahçeleri ve tarih kokan köşkleri ile herkesi büyüleyen semt Fenerbahçe, yeşilliklerle dolu parkı ve stadyumundan tanıdığımız bir semt. Kalamış’a yürüme mesafesinde olacağınız Koru Apartmanı lokasyonu bakımından hem yatırımlık bir proje, hem de oturmak için en iyi seçimlerden biri olabilir.

Kadıköy ve çevresinde artan kentsel dönüşüm çalışmaları hem Kadıköy ve çevresinin değerini arttırdı, hem de son teknoloji kullanılarak inşa edilen binalar sayesinde insanların kendilerini güvende hissedecekleri bir semt haline geldi. Koru Apartmanı’da işte tam olarak bu semtte, Kadıköy’ün göz bebeği Fenerbahçe’de yükseliyor.

Kadıköy’de bulunan birbirinden modern ve konforlu konut projelerini incelemek için Emlaksat ekibinin titizlikle hazırladığı konut rehberine göz atabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 150 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 300 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22970
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: +90 216 504 41 81
Web Sitesi: http://www.colakogluyapi.com/#
Email: info@colakogluyapi.com
İnşaat Firması: Çolakoğlu Yapı
Konut Adedi: 18
Teslim Tarihi: Ekim 2018
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 150 - 300 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link