Seven Four Life Acıbadem

 TL
Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cad. 100/A ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Seven Four Life Acıbadem, Anadolu Yakası’nın en önemli semtlerinden biri olan Acıbadem’de Yediyol Şirketler Grubu tarafından yapılan, farklı yeniliklere imza atan konut projesi olarak ev sahibi olmak isteyen kişilere farklı bir alternatif oluyor. Birçok ücretsiz hakkın da bulunduğu proje, ev sahibi olmak isteyen kişilerin birçok alandan tasarruf etmesini sağlıyor.  Jeotermal kaynakların ilk kez kullanılacağı konut projesi olarak sakinlerine lüks, konfor ve rahatlık fırsatı sunuyor.

Seven Four Life Acıbadem konut projesi, üç dönümlük bir arazi üzerine kuruluyor. Toplam olarak 4 bin 646 metrekarelik bir inşaat alanına sahip olan konut projesi, 80 daireden ve 2 dükkândan oluşuyor.  Seven Four Life Acıbadem konutları, 2+1, 3+1 ve 5+2 daire tiplerinden oluşuyor. Dairelerin büyüklükleri ise brüt 138 ile 337 metrekare, net 84 ile 216 metrekare aralıklarında değişiklik gösteriyor.

Seven Four Life Acıbadem konut projesi, 7 bloktan oluşuyor. Bunun yanında 10 bin metrekare alan üzerinde kurulan sosyal tesisler ile ev sahibi olmak isteyen kişilere ayrıcalık sağlıyor. Bunun yanında Seven Four Life Acıbadem konutları, İstanbul’un jeotermal kaynakları ile ısıtılıyor ve ev sahipleri ısınmak için ek ücret ödemiyor.

Sosyal Olanakları ile Zengin ve Lüks Bir Yaşam Merkezi

Seven Four Life Acıbadem, sakinlerinin yaşamları boyunca ayaklarının hemen altında, sevecekleri ve içinde bulunmaktan hoşlanacakları birçok sosyal tesisten ve hizmetten ücretsiz bir şekilde yararlanma hakkına sahip oluyor. Projenin her detayı ev sahibi olmak isteyenlerin ayrıcalıklı bir yaşam sürmesi için tasarlanıyor ve ev sahibi olmak isteyenlere sonsuz konfor sağlıyor.

Sosyal olanakların ve ayrıcalıkların fazlasıyla yer aldığı projede, projenin sakinleri bu olanaklardan ücretsiz bir şekilde yararlanma hakkına sahip oluyor. Projede yer alan fitness salonu Acıbadem’in en büyük ve kapsamlı salonlarından biri olarak konut sakinlerine benzersiz bir deneyim yaşatma fırsatı sağlıyor. Kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, buhar odası, yoga alanları ve çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal tesisi içerinde bulunduran proje, sakinlerine tatil köyündeymiş hissi yaratıyor. Bunların yanında proje sakinleri güzellik merkezinde yenilenme fırsatına da erişebiliyor. Sevdiklerinizle beraber sosyalleşebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz restoranların ve kafelerin bulunduğu proje, sizlere adeta yaşam alanınız içinde farklı deneyimler yaşatıyor.

İstanbul’un En Güzel Alanları Bir Tık Uzağınızda

Seven Four Life Acıbadem sakinleri şehir merkezinde farklı bir deneyim yaşıyor. Birçok sosyal olanağın mevcut olduğu bu proje, sakinlerine evlerinden çok da uzaklaşmadan merkez içerisinde vakit geçirme imkânı sunuyor. Bunun yanında konum olarak İstanbul’un birçok önemli noktasına kısa sürede ulaşma imkânı da sağlıyor. Proje, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne, Avrasya Tüneline, Bağdat Caddesi’ne, Çamlıca Kulesi’ne, Kız Kulesi’ne, Akasya AVM’ye çok yakın bir mesafede bulunuyor. Sizlere metro, metrobüs, Marmaray gibi toplu taşıma araçları ile ulaşmak istediğiniz her yere çok kısa bir sürede varma imkanı sunuyor.

Her geçen gün daha da değerlenen Seven Four Life Acıbadem konutları, jeotermal sistemin kullanıldığı geleceğin projesi olarak değerlendiriliyor. Yaşamak ya da yatırım amacıyla da alabileceğiniz ve asla pişman olmayacağınız Seven Four Life Acıbadem konutları sizlere ömür boyu faydalanacağınız ücretsiz ısınma hakkını sunuyor. Bunun yanında ise ömür boyu aidat ücretinin de ödenmeyeceğinin altını çiziyor. İçinde bulundurduğu çeşitli ayrıcalıklardan ötürü yüksek yatırım değerine sahip olan konutlar lüksü, konforu, rahatlığı ve prestiji tek bir merkez altında topluyor.

Sıradan bir evden çok daha fazlasının sunulduğu Seven Four Life Acıbadem konutları sizleri yeni ve hareketli bir yaşama vadediyor. Kadıköy’ün en güzel semtlerinden olan Acıbadem’de lüks bir yaşam merkezi sunan Seven Four Life Acıbadem çok özel ödeme planları ile sizleri Acıbadem’in en havalı projesinde ev sahibi olmaya davet ediyor.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 84-105 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 180-216 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+2 180 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20700
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 7 410
Web Sitesi: http://www.sevenfourlifeacibadem.com
Email: info@sevenfourlifeacibadem.com
İnşaat Firması: Yediyol Şirketler Grubu
İnşaat Alanı: 3004 m²
Konut Adedi: 80
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1, 5+2
Metrekare Aralığı: 84 - 216 m²
2+1 A
2+1 A
2+1 D
2+1 D
3+1 A
3+1 A
3+1 B
3+1 B
5+1
5+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link