Starlet Konutları

 TL
Bağdat Cad., Bayrak Çık. Sok., No:8 ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Sadık Çolakoğlu İnşaat tarafından Kadıköy’ün en güzel mahallelerinden olan Sahrayı Cedit’te hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi Starlet Konutları, modern ve çarpıcı binası ve konforlu daireleri  ile hayallerinizin evi olmaya aday.

Lüks ve geniş daireler..

3000 m²’lik arsa alanı üzerine konumlanan 20 katlı göz alıcı binasında, 40 adet şahane konuta ev sahipliği yapmakta olan Starlet Konutları aradığınız konforlu daireyi ayaklarınızın önüne seriyor. 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunmakta olan kentsel dönüşüm projesi, 3+1 dairesi için 185 m², 4+1 dairesi için 210 m²’lik büyüklüğü uygun görmüş. Dairelerin içinde bu sayede geniş ve ferah bir alan yakalamayı başarabilen Starlet Konutları, çelik kapı, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, kaliteli ürünlerle donatılmış ankastre mutfak ve seramik zeminle donattığı lüks daireleri ile dikkat çekiyor.

Sahrayı Cedit’te sosyal olanaklarla dolu bir konut projesi!

Saunası, tam donanımlı spor salonu ve açık yüzme havuzu ile arayabileceğiniz her şeyi burnunuzun ucuna getiren konut projesi sosyal olanaklarla dolu konumu ile evinizin dışında da sosyalleşebilmenize olanak sağlıyor. Kadıköy’ün tarih ve sanat kokan sokaklarında yürüyebilir, arkadaşlarınızla buluşup gününüzü geçirebilir ya da lezzetiyle ün salmış restaurantlarda akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Kentsel dönüşüm projeleri bir semtin daha modern ve şık bir görünüme kavuşmasında ve daha güvenli bir hale gelmesinde hayati bir rol oynuyor. Bu projeler kapsamında yapılar, son teknoloji yöntemlerle inşa edilip, olası bütün tehlikelere karşı daha  güvenli bir hale geliyor. İstanbul’da var olan deprem riskine karşı bu projelerden birinde daire sahibi olmak herkesin önceliği haline geldi. Kadıköy ve çevresinde sürekli artan kentsel dönüşüm çalışmaları hem Kadıköy’ü yatırım yapmaya uygun, hem de yaşamak için daha uygun bir yer yapıyor. Starlet Konutları’da işte tam olarak bu konumda, Sahrayı Cedit mahallesinde yükseliyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilip, zemin ve yapı etüdü yapılmış olan Starlet Konutları aradığınız güvenli, konforlu ve lüks yaşamı ayaklarınıza seriyor. Duman ve yangın dedektörleri, asansörde güvenlik kamerası ve özel güvenlik gibi imkanlara da sahip olan konut projesi sizleri güvende tutmak için her şeyi düşünmüş. Araçlarınızın güvenliğini unutmayan Starlet Konutları, bir otoparka da ev sahipliği yapıyor.

Starlet Konutları hakkında daha fazla bilgi için iletişim kutumuza göz atabilir, Kadıköy’de bulunan birbirinden güzel konut projeleri için buraya tıklayarak rehberimize ulaşabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 185 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 veya diğerleri 210 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24984
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: +90 216 347 45 45
Web Sitesi: https://www.colakogluinsaat.com/index.html
Email: info@colakogluinsaat.com
İnşaat Firması: Sadık Çolakoğlu İnşaat
Konut Adedi: 40
Teslim Tarihi: Şubat 2015
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 185 - 210 m²
1-19. Kat Planları
1-19. Kat Planları
Zemin Kat Planları
Zemin Kat Planları

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link