Sunsetpark Caddebostan

 TL
Caddebostan Mh., Beyaz Akasya Sk., ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Caddebostan’da Kentpark Yapı ve Akfen Yapı tarafından Sunsetpark Caddebostan konut projesi hayata geçirildi. Sunsetpark Caddebostan, 2 bin metrekare alan üzerine 15 katlı tek blok halinde inşa edilerek, size en geniş alanları ulaştırıyor. 1+1, 3+1, 3+2, 4+1 ve 4+2 gibi birbirinden farklı büyüklükte daire tipleri mevcut. Ayrıca projede toplamda 35 daire ve 3 ticari dükkan alanı bulundurarak yatırım için göz atanlara da seçkin bir yapı niteliği olarak öne çıkıyor.

Sunsetpark Caddebostan ile güneşi yakalayın!

Projedeki dairelerin alanları 58 ile 244 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Projede 1+1 dubleksler 75 metrekare, 3+1 tipli daireler 133 metrekare, 3+2 dubleksler 262 metrekare, 4+1 tipindeki daireler 169 metrekare, 4+2 dubleksler 319 metrekare büyüklüğüne sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle farklı konsepte sahip daireleri ile göz dolduran proje adından ve kalitesinden epey söz ettiriyor. Konut projesi, Bağdat Caddesi’nin sahil tarafında bulunarak size deniz yaşamına yakınlığını da ulaştıran seçenekler arasında. Aynı zamanda projedeki daireler sahil ve adalar manzarasıyla öne çıkıyor.

Açık ve kapalı otopark hizmetiyle sakinlerinin araçlarına güvenli bir alan sağlıyor. Ayrıca 7/24 güvenlik hizmetleri ile güvenli bir site yaşamına sahip. Kadıköy‘ün en nezih ve prestijli semtlerinden biri olan Suadiye’de hayat bulan Sunsetpark Caddebostan projesi kentsel dönüşüm projesi olmasıyla öne çıkıyor. Ayrıca ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumda bulunan proje, Caddebostan Kültür Merkezi’nin hemen arkasında yer alıyor.

Konut projesi sahile yakınlığı ve Bağdat Caddesi’nde bulunan konumuyla oldukça dikkat çekici! Özellikle sakinlerine evlerinden çok da uzaklaşmadan Bağdat Caddesi’nde keyifli vakit geçirebilme imkanını vadediyor. Ayrıca Kentpark Yapı ve Akfen Yapı işbirliğiyle inşa edilen konut projesinin altı çizilesi olduğunu söyleyebiliriz. Geniş ve ferah bir evde yaşamayı arzulayanlar için Caddebostan’daki bu yapı projesi sizin yeni hayal eviniz olacak! Çünkü projedeki daireler farklı tasarım incelikleriyle detaylandırılmıştır. Yeni bir yaşam arayanlar için gözdeliğini korumayı hedefliyor!

Adalar ve deniz manzarasının hakim olduğu Sunsetpark Caddebostan projesi aradığınız proje olabilir! Bu seçkin dairelerde oturmak ve Caddebostan’ın zengin ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz, projeyi yakından inceleyin. Farklı ve özgün tasarımlarıyla beğeni toplayan daireleri siz de deneyimleyin.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 75 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 133 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+2 260 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 169 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+2 319 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21452
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0 216 301 20 21
Web Sitesi: http://kentparkyapi.com/
Email: info@sunsetparkcaddebostan.com
İnşaat Firması: Kentpark Yapı – Akfen Yapı
İnşaat Alanı: 2000 m²
Konut Adedi: 35
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 3+1, 3+2, 4+1, 4+2
Metrekare Aralığı: 58 - 244 m²
4+1
4+1
4+2
4+2
3+1
3+1
Vaziyet Planı
Vaziyet Planı
Vaziyet Planı
Vaziyet Planı
3+2
3+2
1+1 Dubleks
1+1 Dubleks

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link