Tezer Apartmanı

 TL
Şemsettin Günaltay Cad., No:187D,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Erenköy’de yaşam boyu konfor sürebileceğiniz Tezer Apartmanı’na davetlisiniz! Kadıköy’ün merkezi semti Erenköy’de bulunan ve mimari yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Tezer Apartmanı Uzunal Tau Yapı tarafından geliştirilmiş ve 2017 yılında teslimi tamamlanmış bir projedir. Toplamda 10 katlı bu gelişmiş binada tam 40 adet daire ve zemin kata konumlandırılmış altı adet mağaza bulunuyor. Modern ve huzur dolu bir yaşamı harmanlayarak sizlere sunan projede bina sakinlerinin konforu ön planda tutulmuş. Peyzaj ve bina renk seçimi ile de apartmanın çevreye uyumu özenle sağlanmış.

Şehir ayaklarınızın altında!

Merkezi ısıtma bulunan binada kış aylarını dert etmeyecek ve sevdiklerinizle keyifli kış anıları biriktireceksiniz. Arsa alanı yaklaşık 3000 m² olan bu projede İstanbulluların büyük sorunlarından biri olan otomobil park sorunu da ücretsiz özel kapalı otopark ile bir sorun olmaktan kalkıyor. Size sadece evinize geçip rahatınıza bakmak kalıyor. Otopark asansörünün de bulunması bina sakinlerine ayrı bir kolaylık sağlarken fiber optik kablo altyapısı ise günümüz için olmazsa olmaz hızlı internetten hiç mahrum kalmamanız için düşünülmüş. Dijital altyapısı fiber optik kablo sistemiyle zenginleştirilen Tezer Apartmanı’nın teknik özellikleri arasında hidrofor ve su deposu da bulunuyor. Kendine ait iki adet bina içi asansörü bulunan yapıda asansör kapasiteleri 10 kişilik olarak ayarlanarak olası bir bina içi kalabalığın oluşması engellenmiş. İki odalıdan beş odalıya  kadar geniş bir daire tipi yelpazesiyle karşımıza çıkan Tezer Apartmanı’nda daireler modern tasarımlar kullanarak döşenmiş ve sizlerin konforu düşünülerek dairelere ebeveyn banyosu konumlandırılmış. Kendine ait bahçesi bulunan yapıda sevdiklerinizle keyifli anlar oluşturabilecek, rahat bir nefes için Tezer Apartmanı’nın sakinlerine sunduğu bahçeden faydalanabileceksiniz. Kapalı devre TV özelliği ile her an izlenen Tezer Apartmanı’nda yaşarken yakınlarınızın güvenliğinden endişe etmeyecek, huzur dolu bir hayatın ortasında kendinizi bulacaksınız. Her türlü günlük ihtiyaca yürüme mesafesinde olan merkezi konumuyla da göz dolduran Tezer Apartmanı, Kadıköy Erenköy’de huzurun adresi.

Mutlu anlar için Tezer Apartmanı!

Toplu ulaşım araçlarına ve şehir içi parklara yakınlığı ile her an dışarı çıkıp keyifli yürüyüşler yapabilmenizi sağlayan Tezer Apartmanı’nın konumu bu anlamda İstanbul’da yaşamayı tercih etmiş olanlar için fazlasıyla cazip. 118 ile 280m² aralığında değişen konforlu ve modern dizayna sahip dairelere sahip Tezer Apartmanı’nda sevdiklerinizle ömür boyu mutlu bir hayat süreceksiniz. Sizler de bu projeye yakından bir bakış atmak ve projeyi şehrin merkezinde deneyimlemek isterseniz Emlaksat.com ekibine danışmayı ve bilgi almayı unutmayın!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 118 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 150-160-170 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 180 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 270-280 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 23639
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 216 358 12 12
Web Sitesi: http://www.uzunaltau.com/
Email: -
İnşaat Firması: Uzunal Tau Yapı
İnşaat Alanı: 2680 m²
Konut Adedi: 40
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 118 - 280 m²
3+1
3+1
3+1
3+1
2+1
2+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link