Transform Fikirtepe

 TL
Transform Fikirtepe,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün kentsel dönüşümle canlandırılan semti Fikirtepe’de ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sürmek istemez misiniz? Transform Fikirtepe bünyesinden barındırdığı bir odalıdan dört odalıya kadar çok çeşitli daire tipleri ve sakinlerine sunduğu birbirinden göz alıcı özellikler ile Fikirtepe’nin öne çıkan konut kompleksi olmayı başaran harika bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Obaköy Gayrimenkul ve Haldız İnşaat ortaklığıyla gerçekleştirilen projenin yapımına Ekim 2016 tarihinde başlanmış ve Transform Fikirtepe 2020 Aralık’ta tamamlanmış. Toplamda 1080 daire ve 12 mağazadan oluşan bu devasa proje içerisinde restoranlar ve kafeler de bulunuyor.

Modernizmin adresi Transform Fikirtepe!

22.000 m² geniş bir alana konumlandırılmış Transform Fikirtepe sakinlerine her türlü ayrıcalığı tanıyor. Konutlardan deniz manzarasının görülebilir oluşuyla güzelliklerini sunmaya başlayan bu projeye daha yakından bir göz atalım. Kendine ait ücretsiz açık otoparkı ve özel güvenliği bulunan devasa komplekste yaşarken güvenlik ve park sorunu endişeniz olmayacak. Kapalı devre güvenlik kamerası sistemini de bünyesinde bulunduran Transform Fikirtepe, ulaşım ağlarına yakın ve oldukça merkezi olan konumuyla da tam puan almayı başarıyor.

Çocuk oyun alanları ve bahçesi bulunan bu konutlarda yaşarken doğa ile modernizmin bütünleşmiş aurasında huzuru keşfedeceksiniz. Her türlü aile yapısına uygun değişik genişlikteki kaliteli malzeme kullanarak tasarlanmış birbirinden ayrıcalıklı daireler merkezi ısıtma sistemi ile zenginleştirilerek sizlerin konforunun ve rahatlığının bir an bile aksamaması hedeflenmiş.

Kendine ait tam donanımlı spor salonunun yanı sıra futbol ve basketbol sahası bulunduran Transform Fikirtepe’de yaşarken her türlü imkan ayaklarınızın altında olacak. Açık ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra saunasının da var oluşu ile keyifli bir gün geçirmek için evinizden ayrılmaya gerek duymadan her türlü aktivitenizi kompleks içerisinde gerçekleştirebilecek, Transform Fikirtepe’nin ayrıcalıklarının tadını çıkaracaksınız.

Ayrıcalıklarla dolu bir yaşam!

Hidrofor ve su deposu gibi teknik özellikleri ile de desteklenen, Kadıköy’ün göz alıcı projesi Transform Fikirtepe ayrıca ADSL-VDSL kablo altyapısı ile sakinlerine kesintisiz ve sıkıntısız iletişimin garantisini veriyor. 28 katlı bu harika proje ve en az kendisi kadar harika olan ayrıcalıklarını deneyimleyerek günlük yaşamınızda mutluluğu tadacaksınız.

Sizler de bu projenin bir parçası olmak istemez misiniz? Bir konutta var olabilecek her türlü özelliğin en iyisini sizlere sunma garantisi veren Transform Fikirtepe’de yerinizi hemen almak veya Transform Fikirtepe’yi yakından gözlemleyip ayrıntılı bilgi almak için Emlaksat.com uzman ekibi ile iletişime geçerek Transform Fikirtepe’nin ayrıcalıklı bir sakini olma fırsatını hemen yakalayın!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+0 35 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
1+1 veya diğerleri 58-288 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 23562
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: ( 262 ) 349 66 58
Web Sitesi: http://www.haldizinsaat.com.tr/
Email: -
İnşaat Firması: Haldız İnşaat
İnşaat Alanı: 22000 m²
Konut Adedi: 1080
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 35 - 288 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link