Yonca Apartmanı

 TL
Merdivenköy Mh., İpekyolu Sok., No:4B,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Yonca Apartmanı, Anadolu Yakası’nın en güzel semtlerinden Kadıköy’de konumlanan ve Keleşoğlu İnşaat tarafından inşa edilen bir kentsel dönüşüm projesidir.

Huzurlu bir yaşam Yonca Apartmanı’nda sizi bekliyor!

Keleşoğlu İnşaat tarafından titizlikle geliştirilen bir kentsel dönüşüm projesi olan Yonca Apartmanı, güven konfor ve lüks içerisinde bir yaşamı ayağınıza getiriyor. 2016 yılında inşasına başlanan apartman projesi, 2018’de teslime hazır hale geldi. Prestijli bir konumda konforlu bir yaşam sürmek isteyenler için harika bir fırsat olan Yonca Apartmanı’nın hızla satılan dairelerinden birine sahip olmak için zaman kaybetmeyin.

39 adet konuta ev sahipliği yapan Yonca Apartmanı, 1300 m2’lik arsa alanı üzerine konumlandırılıyor. İçerisinde bulunan daireler 3+1 tipinde ve 105 m2 büyüklüğünde ve bu sayede geniş ve ferah bir alan yakalanıp, evinizin içinde konfor sağlanıyor. Yonca Apartmanı  içerisinde ısı yalıtımı, ses  yalıtımı,  2 adet asansör ve park yeri arama derdini ortadan kaldırmak için kapalı otopark bulunuyor.

Güvende hissedeceğiniz sıcacık yuvanız bir adım uzağınızda..

Kentsel dönüşüm projesi olması dolayısıyla deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak son teknolojiler kullanılarak  inşa edilen Yonca Apartmanı’nın zemin etüdü ve yapı denetimi de yapılmış. Son zamanlarda İstanbul’da bulunan deprem riski çok fazla insanı evinden taşınma durumunda bıraktı, Yonca Apartmanı sakinleri için bu geçerli olmayacak ve evinizde son derece güvenli hissedeceksiniz. Görüntülü diyafona sahip olan daireniz istenmeyen misafirler tarafından korunacak.

Modern bir semt olmasına rağmen içerisinde tarihi dokular barındıran Kadıköy’de konumlanan Yonca Apartmanı konumu dolayısıyla bir çok avantajı beraberinde getiriyor. Eğitim ve sağlık kuruluşlarının yoğunlukta olmasıyla tanıdığımız Merdivenköy, ev sahibi olmak için de harika bir mahalle. Sakinliği ve sessizliği ile huzur dolu bir semtte yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan olan Merdivenköy genç ve yaşlı nüfusun bir arada, keyifli bir yaşam sürdüğü bir semt.

Yonca Apartmanı için fiyatlar 933.000 TL’den başlıyor ve hızla satılan dairelerden birine sahip olmak için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini vurgulamak isteriz. Kadıköy semtinde bulunan diğer konut projeleri için rehberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 105 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22959
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 41 51
Web Sitesi: http://www.kelesogluholding.com/
Email: info@kelesogluholding.com
İnşaat Firması: Keleşoğlu İnşaat
Konut Adedi: 39
Teslim Tarihi: 2018
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 105 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link