216 Bahar

 TL
Kozyatağı Mh., Hilmi Paşa Cad., No:25D,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kozyatağı’nın huzur dolu yeri Hilmi Paşa Caddesi’ne, kaliteli ürünlerin kullanıldığı yeni bir proje inşa edildi. Kadıköy’ün merkezi semtlerinden biri olan Kozyatağı’nda, 216 Yapı tarafından, 216 Bahar konut projesi hayata geçirildi. İstanbul’un birçok merkezi noktasına yakın bir yerde bulunan proje adından ve kalitesinden epey söz ettiriyor.

216 Bahar projesi, bin 500 metrekare alan üzerine 16 katlı tek blok halinde inşa edildi. Kozyatağı’nın samimi görüntüsüne uyum sağlayan projede toplam olarak 58 adet daire yer alıyor. Projedeki bulunan 3+1 tipli dairelerin alanları 155 metrekare büyüklüğüne sahip. Ayrıca dairelerin yanında projede 4 adet dükkan bulunuyor. Ticari alanlar ve yaşam alanlarını tek bir yerde toplayan proje, sakinlerine sunduğu olanakları ile göz dolduruyor.

Hayal evler bu konut projesinde!

Yüksek kaliteye sahip olan 216 Bahar projesinde bulunan dairelerde estetik ve modern tasarımları görmek mümkün! Bunun yanında kapalı otopark hizmetiyle sakinlerinin araçları için park yeri bulma derdine son veriyor. Aynı zamanda 7/24 güvenlik hizmetleri ile güvenli ve konforlu bir site yaşamını sakinlerine vadediyor. 216 Bahar projesi sakinlerinin rahatını, konforunu ve güvenliğini çoğu zaman önde tutuyor.

216 Yapı tarafından inşa edilen konut projesi, 3+1 daire tipi ile sakinlerine mütevazı ve sade ev yaşamı vadediyor. Binada bulunan merkezi ısıtma sistemi ile evde kombi ile uğraşma derdine son veriyor. Yüksek kalitede ürünlerle inşa edilen ve estetik tasarıma sahip olan daireler, sakinlerinin ihtiyaçları göz önüne alınarak dizayn ediliyor. Sizler de Kadıköy’ün en işlek ve merkezi alanlarından biri olan Kozyatağı’nda ev sahibi olmak ve 216 Bahar projesinin sunduğu tüm ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız estetik tasarıma sahip daireleri incelemeli ve size en uygun olanı satın almalısınız.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 155 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21762
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı tamamlandı
Telefon: 444 4 216
Web Sitesi: http://216yapi.com/
Email: satis@216yapi.com
İnşaat Firması: 216 Yapı
İnşaat Alanı: 1500 m²
Konut Adedi: 58
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 155 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link