Sur Yapı Excellence Koşuyolu

 TL
Acıbadem Mh., Dostozan Sk., No:1,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Koşuyolu’nda dört dörtlük bir site yaşamı vadeden ve birçok sosyal imkanı bir arada sunan büyük bir proje! Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi, Anadolu Yakası’nın en merkezi konumunda yer alıyor. Özellikle Anadolu Yakası’nda ev almak isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken proje birçok imkanı bir arada sunuyor.

Koşuyolu’nda hayata geçen konut projesi 25 bin metrekare alan üzerine inşa edildi. Koşuyolu’nun modern görüntüsüne uyum sağlayan projede 184 adet daire ve 26 adet ticari alan bulunuyor. Projedeki dairelerin alanları 57 ile 381 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Birbirinden farklı büyüklükte ve tipte olan daireler hem ev hem de home-office olarak da kullanılabiliyor. Ticari alanların ve farklı daire tiplerinin mevcut olduğu projede ayrıca birçok sosyal imkan da bulunuyor. Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, SPA, kafe, restoran ve yürüyüş parkuru gibi sosyal imkanlar sakinlerinin hizmetine sunuluyor. Ayrıca kapalı otopark, kameralı güvenlik ve 7/24 güvenlik hizmetleri ile huzurlu site yaşamını sakinlerine sunuyor. Çarşı dokusunun bulunduğu Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesinde toplam olarak 26 ticari alan yer alıyor. Ev ile ticari alanları bir araya getiren proje sağladığı imkanlarla semtin en iyileri arasında gösteriliyor.

Konum ayrıcalıklarıyla Sur Yapı Excellence Koşuyolu konut projesi size şehri taşıyor.

Konut projesi, Avrasya Tüneli’nin yani Anadolu Yakası’nın girişinde bulunuyor. Projeden Avrasya Tüneline girildiğinde Zeytinburnu – Topkapı hattı yalnızca 15 dakika sürüyor. Aynı şekilde proje sakinlerinin Avrasya Tüneli ile Atatürk Havalimanı’na ulaşımı da çok kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Merkezi konumda bulunan proje İstanbul’un birçok merkezine yakın bir konumda bulunuyor. Sur Yapı tarafından inşa edilen Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi, birbirinden büyük ve farklı daire tipleri ve ticari alanları ile sakinlerine mutlu, huzurlu ve konforlu bir ev yaşamı vadediyor. Tüm bunlara ek olarak proje, yüksek bir noktada bulunduğundan dolayı dairelerde Kız Kulesi, Haydarpaşa, Adalar, Tarihi Yarımada ve şehir manzarası görsel şölen yaşatıyor. Aynı zamanda dairelerde yerden ısıtma sistemi, ankastre beyaz eşya, teras ve balkon bulunuyor.

Tüm bunlara ek olarak bina, akıllı ev sistemleri ile donatılıyor. Ayrıca merkezi ısıtma sistemi ile sakinlerinin evde kombi uğraşına son veriyor. Konut projesinde birbirinden kaliteli ve özellikli daireler sakinlerinin istekleri göz önüne alınarak geliştiriliyor. Semtin en değerli arazilerinde yükselen Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesinin sunduğu sosyal olanaklardan, ticari alanlardan ve birbirinden farklı daire tiplerinden yararlanmak isterseniz hızla satılan dairelerden size uygun olanı inceleyebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 58 – 69 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 103 – 111 m² Fiyat bilgisi güncelleniyora
3+1 204 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 246 – 387 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 21764
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 5 787
Web Sitesi: http://excellencekosuyolu.com.tr/
Email: suryapi@suryapi.com.tr
İnşaat Firması: Sur Yapı
İnşaat Alanı: 25.000 m²
Konut Adedi: 184
Teslim Tarihi: Şubat 2020
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 57 – 381 m²
2+1 A
2+1 A
4+1 A
4+1 A
2+1 B
2+1 B
3+1 A
3+1 A
2+1 C
2+1 C
2+1 D
2+1 D
1+1 A
1+1 A
1+1 B
1+1 B
4+1 B
4+1 B
2+1 E
2+1 E
2+1 F
2+1 F
2+1 G
2+1 G
Vaziyet Planı
Vaziyet Planı
3+1 B
3+1 B
2+1 H
2+1 H
2+1 I
2+1 I
2+1 J
2+1 J
4+1 C
4+1 C
2+1 K
2+1 K
4+1 D
4+1 D
2+1 L
2+1 L
4+1 E
4+1 E

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link