Acar Apartmanı

 TL
Fahrettin Kerim Gökay Cad., Cömert Sk., No: 2,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Acar Apartmanı, lüks teknik özellikleri ve modern estetiğiyle etkileyiciliğini koruyor! İstiklal Yapı tarafından inşa edilen konut projesi, yapı firmasının imza projeleri arasında gösteriliyor. Acar Apartmanı, birinci sınıf aksanlarla zenginleştirilmiş daireleri ve bina incelikleriyle aradığınız yeni hayal ev olmak için adaylığını koyuyor.

Yeni hayal eviniz burada olabilir!

Konut projesi tek bloktan oluşuyor ve bünyesinde toplamda 24 daire barındırıyor. İstiklal Yapı imzası taşıyan proje, farklı teknik ve sosyal özellikleriyle dikkat çekiciliğinin altını çiziyor. Acar Apartmanı daireleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 daire tipinde belirlenmiş. Özellikle farklı daire seçenekleriyle farkını ortaya koyan yapı, sizin önceliklerinize kulak kabartarak, skalasını genişletiyor.

Binanın teknik özelliklerine bakacak olursak, sürdürülebilir konforu hedefleyen yapı projesi, bünyesinde su deposu ve hidrofor bulunduruyor. Kapalı devre TV sistemiyle güvenlik ağı geliştirilen yapı, 8 kattan oluşuyor ve otopark bulunduruyor. Kısaca, teknik özellikleri olarak çağdaşlarını yakalayan konut projesi, size konforlu bir yaşamı sunuyor. Dairelerde aynı zamanda ebeveyn banyosu ve giyinme odası da bulunuyor. En yeni teknikler ve materyallerle donatılmış daireler, yaşam standartlarınızı yükseltmeyi hedefleyerek, yeni hayal eviniz olmaya adaylığını koyuyor.

Prestijli bir konuma sahip olan evinizden çıktığınızda yürüyerek ulaşabileceğiniz Fahrettin Gökay Caddesi’nde günlük yürüyüşünüzü yapabilir, gündelik rutinlerinizi Göztepe lokasyonundaki olanaklarla sağlayabilirsiniz. Marmara Üniversitesi’ne 50 m ve Göztepe SSK Hastanesine 250 m mesafede bulunan Acar Apartmanı projesi, hem kira geliri isteyen yatırımcılar için, hem de merkezi bir lokasyonda yaşamak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat!

İstiklal Yapı’nın konut projesi, yapı firmalarının oldukça etkileyici ve hayranlık uyandırıcı projeleri arasında gösteriliyor. Eğer siz de geniş, mimarisi ile önünden geçen herkesi büyüleyen bir evde oturmak istiyorsanız, hızla satılan Acar Apartmanı dairelerinden birini kaçırmayın. Asansör, yüksek güvenlik önlemleri ve lüks dinamikleriyle yapı projesinde kendinizi huzurlu ve konforlu bir yaşama hazırlamanız mümkün.

Dairelerde de akıllı ev sistemleri tercih edilen yapı, birinci sınıf materyallerle zenginleştirilmiş olup, çağın tüm teknolojik gerekliliklerini ve dinamiğini karşılıyor. Konum ayrıcalığı ve teknik özellikleriyle öne çıkan yapı, bulunduğu Kadıköy lokasyonun oldukça etkileyici projeleri arasında yer alıyor.

Acar Apartmanı, size beklenenden daha fazlasını, sahip olduğu donatılar sayesinde sunmayı hedefliyor. Siz de bu ayrıcalıklı konut projesinde yerinizi alın. Yatırım olarak da iyi bir seçeneği oluşturan konut projesinin dairelerine yakından bir bakış atabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 72 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 115 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 160 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 235 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 25316
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 02165154616
Web Sitesi: http://www.istiklalyapi.com/
Email: satis@istiklalyapi.com
İnşaat Firması: İstiklal Yapı
İnşaat Alanı: -
Konut Adedi: 24
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 72 - 235 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link