Işın Residence

 TL
Göztepe Mh., Şair Ahmet Kemal Sk., No:5,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün en eski yerleşim alanlarından biri olan Göztepe’de huzurlu bir köşe arayışında olanlara yepyeni bir konut projesi NB Yapı’dan! Işın Residence ile hayatınıza neşe kıvılcımları katabilir, şehirde huzurlu bir köşe bulabilir ve hayallerinizin ötesine geçebilirsiniz. Hızla tükenen dairelere yakından bir bakış atalım!

Hayatınıza neşe kıvılcımları katmak ve hayallerinizin ötesine geçmek istiyorsanız, Işın Residence yeni adresiniz!

Konut projesi tek bloktan oluşuyor ve bünyesinde toplamda 28 daire barındırıyor. NB Yapı imzası taşıyan proje farklı teknik ve sosyal özellikleriyle dikkat çekiciliğinin altını çiziyor. Işın Residence daireleri 3+1 ve 4+1 tipinde belirlenmiş. 130 – 220 m² aralığında bulunan daireler size geniş yaşam alanları tanıyor. 6000 m² arsa alanı üzerine inşa edilmiş yapı, huzurlu bir köşeyi Göztepe lokasyonunda yükseliyor!

2 katlı kapalı otopark bünyesinde bulunan konut projesi, zemin + 14 normal kat şeklinde kurgulanmış. Elektrik kesintisine karşı jenaratör de eklenen proje, panoramik asansör ve 1. sınıf vitrifiye markalarıyla da binanın iç aksanlarını yükseltiyor. Fitness merkezi ve buhar banyosu da bulunan yapıda ısı ve ses izolasyonu da sağlanarak sizin yaşamınız için eksiksiz bir hizmet sağlıyor. Cadde’nin yeni gözdesi olarak seçilen konut projesi, aynı zamanda konum ayrıcalığına da sahip.

Bulunduğu konum artısıyla, ulaşım akslarına çok yakın bir noktada bulunan yapı şehir hayatında aktif olan bireyler için şehre rahatlıkla karışmayı mümkün kılıyor. Gündelik aktivitelerinizi, bedensel ihtiyaçlarınızı ve rutinlerinizi gerçekleştirebileceğiniz alanlarla zenginleştirilmiş Göztepe lokasyonunda inşa edilen Işın Residence’ın sakini olarak ayrıcalıklısınız.

NB Yapı firmasının imza projesini oluşturan yapı, firmanın en etkileyici ve hayranlık uyandırıcı projeleri arasında gösteriliyor. Eğer siz de geniş, mimarisi ile önünden geçen herkesi büyüleyen bir evde oturmak istiyorsanız hızla satılan Işın Residence dairelerinden birini kaçırmayın. Işın Residence İstanbul’un en cıvıl cıvıl, en hareketli, en eski yerleşim yerlerinden birinde, Göztepe’de, kendinizle baş başa kalabilme fırsatını sunuyor.

Konut projesi teknik özellikleriyle öne çıkarken aynı zamanda konum ayrıcalığıyla da öne çıkıyor. Biliyoruz ki, bir yapının teknik donatıları kadar, kozmopolit bir yapıya sahip olan İstanbul’daki konumu da oldukça önemli. Kadıköy‘ün en modern ve refah seviyesi yüksek olan Göztepe yerleşkesinde bulunan yapı konum ayrıcalığıyla size yaşamınızda yeni bir sayfa açmanıza destek olacak. Gündelik rutinleriniz, aktiviteleriniz değişerek çok daha kaliteli zamanlara sahip olacaksınız.

Işın Residence size beklenenden daha fazlasını, sahip olduğu donatılar sayesinde sunmayı hedefliyor. Siz de bu ayrıcalıklı konut projesinden yerinizi alın. Yatırım olarak da iyi bir seçeneği oluşturan konut projesinin dairelerine yakından bir bakış atabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 130 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 220 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 25318
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı tamamlandı
Telefon: 0216 356 93 93
Web Sitesi: http://nb-yapi.com.tr/
Email: info@nb-yapi.com.tr
İnşaat Firması: NB Yapı
İnşaat Alanı: 6000 m²
Konut Adedi: 28
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 130 - 220 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link