Ağaoğlu Omak-Erenköy

 TL
Erenköy Mahallesi, Ethem Efendi Cad. No:92 Kadıköy,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün modernizasyon sürecini tamamlamış yerleşkelerinden biri olan Erenköy’de yeni bir proje hayata geçirildi! Ağaoğlu Omak projesi herkesin hayran kalacağı bir proje. Erenköy’de 16 dairelik tasarlanan proje zemin üzerine 8 katlı, tek blok olarak inşa edildi. 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin sunulduğu proje yeni bir hayat isteyenlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Yeni bir dünyanın kapıları sizler için açılıyor!

Ağaoğlu Omak projesinde bulunan birçok özellik sakinlerinin konforu düşünülerek tasarlandı. Erenköy’ün zengin havasına yakışacak türden bir  modern mimariye sahip olan konut projesi sakinlerine keyifli ve huzurlu bir hayat yaşayacaklarını garanti ediyor. Ethemefendi Caddesi’nde, Erenköy lokasyonunda bulunan proje içerisinde 2 asansör mevcut. Diğer bir yandan hidrofor da binanın altyapı sistemi içerisinde yer alıyor. Mutfakta birinci sınıf ankastre bulunduran proje Ağaoğlu Omak İnşaat güvencisiyle inşa edildi.

Kadıköy’ün en nezih alanlarından biri olan Erenköy’de bulunan proje, sakinlerine semtte bulunan birçok imkandan yararlanma fırsatı da sunuyor. Çevrede bulunan eğlence, yeme-içme merkezlerine kolaylıkla gidilebilecek bir konumda bulunan proje, sakinlerine huzurlu bir yaşamın yanında eğlenceli bir yaşamı da vadediyor. Aynı zamanda Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde konumlanan konut projesi aradığınız proje olabilir!

Kapalı otopark seçeneğini sizlere sunan yapı, sizin yaşamınız için tüm gereklilikleri sağlarken aynı zamanda modern bir yaşamı garanti ediyor. 3+1 daire tipi 167 m² hacminde belirlenirken, 4+1 daireler ise 200 m² olarak belirlenmiş. Kısaca sizin ihtiyaçlarınıza göre seçenekler sunan konut projesi, farklı büyüklüklerdeki daireleriyle sizin için en uygun konut projesi olabilir! Erenköy Marmaray Durağı’na da oldukça yakın konumlanan yapı ulaşım ağlarına yakınlığıyla da sizi şehre yakınlaştırıyor. Eğitim olanakları olarak da zenginleştirilmiş bir bölgede yer alan yapı çocuklu aileler için de son derece avantajlı. Güvenlik özellikleri arasına kapalı devre TV’yi de alan konut projesi, sürdürülebilir konforu size ulaştırıyor.

Bağdat Caddesi’ne birinci paralelde bulunan ve sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan Ağaoğlu Omak konut projesi, çeşitli özellikleri ile ev sahibi olmak isteyenlerin gözde projesi olarak görülüyor. Sizler de Erenköy’ün en güzel yerinde ev sahibi olmak ve konut projesinin sunduğu çeşitli hizmetlerden yararlanmak için hızla tükenen daireleri inceleyebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 165 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 200 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22612
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0 216 428 12 96
Web Sitesi: http://www.agaogluomak.com
Email: iletisim@agaogluomak.com
İnşaat Firması: Ağaoğlu Omak
İnşaat Alanı: -
Konut Adedi: 16
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 165 - 200 m²
7. Normal Kat-Çatı Katı Planı
7. Normal Kat-Çatı Katı Planı
6. Normal Kat Planı
6. Normal Kat Planı
7. Normal Kat Planı
7. Normal Kat Planı

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link