Çam Apartmanı

 TL
Göztepe Mahallesi, Tütüncü Mehmet Efendi Cd. No:19, Kadıköy,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün en konforlu yerleşkelerinden biri olan Göztepe’de yeni bir proje hayata geçirildi! Çam Apartmanı konut projesi herkesin hayran kalacağı bir projeler arasında gösteriliyor. Göztepe’de 18 dairelik olarak tasarlanan proje zemin üzerine 9 katlı, tek blok olarak inşa edildi. 4+1 ve 5+2 daire tiplerinin bulunduğu proje yeni bir hayat isteyenlere yepyeni bir bakış kazandıracak.

Vizyoner ekipten yenilikçi bir yaklaşım!

Çam Apartmanı konut projesinde bulunan birçok özellik sakinlerinin konforu düşünülerek tasarlanıyor. Bu nedenle Göztepe’nin dingin ambiyansına uyum sağlayabilen, modern mimariye sahip olan konut projesi sakinlerine keyifli ve huzurlu bir hayat yaşayacakları site yaşamı vadediyor. Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi’nde, Göztepe lokasyonunda bulunan proje 2 asansör bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda dairelerde ebeveyn banyosu bulunuyor. Binada ısıtma tipi olarak merkezi sistem seçilmiş ve yük asansörü de eklenmiş. Dijital fiber bağlantıların kurulduğu yapıda, size çağın teknolojik tüm dinamikleri sunuluyor!

Kadıköy’ün en nezih alanlarından biri olan Göztepe’de bulunan proje, sakinlerine semtte bulunan birçok imkandan yararlanma fırsatı da sunuyor. Çevrede bulunan eğlence, yeme-içme merkezlerine kolaylıkla gidilebilecek konumda bulunan proje, sakinlerine huzurlu bir yaşamın yanında eğlenceli bir yaşamı da vadediyor. Aynı zamanda Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde konumlanan konut projesi aradığınız olabilir!

Kapalı otopark da bünyesinde barındıran yapı, sizin yaşamınız için tüm gereklilikleri sağlarken aynı zamanda modern bir yaşamın da vaadinde bulunuyor. 4+1 daire tipi 180 m² hacminde belirlenirken, 5+2 daireler ise 354 m² olarak belirlenmiş. Kısaca sizin ihtiyaçlarınıza seçenek de yaratan konut projesi, farklı büyüklüklerdeki daireleriyle sizin için altı çizilesi bir konut projesi olabilir! Marmaray Duraklarına da oldukça yakın konumlanan yapı ulaşım akslarına kolay varış ayrıcalığıyla sizi şehre yakınlaştırıyor. Eğitim olanakları olarak da zenginleştirilmiş bir bölgede yer alan yapı aileler ve çocuklu aileler için de dikkat çekici olarak gözüküyor.

Bağdat Caddesi’ne birinci paralelde bulunan ve sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan Çam Apartmanı konut projesi, çeşitli özellikleri ile ev sahibi olmak isteyenlerin gözde projesi olarak görülüyor. Sizler de Göztepe’nin en güzel yerinde ev sahibi olmak ve konut projesinin sunduğu çeşitli hizmetlerden yararlanmak için hızla tükenen daireleri inceleyebilirsiniz.

Proje ID: 22614
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satış Tamamlandı
Telefon: 0 216 445 1549
Web Sitesi: https://www.sefainsaat.com.tr/tr/
Email: info@sefainsaat.com.tr
İnşaat Firması: Sefa İnşaat
İnşaat Alanı: -
Konut Adedi: 18
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 4+1, 5+2
Metrekare Aralığı: 180 - 354 m²
4+1 Kat Planı
4+1 Kat Planı
5+1 Dubleks Kat Planı
5+1 Dubleks Kat Planı

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link