Aksaç Apartmanı

 TL
Feneryolu Mh., Bestekar Leyla Sok. No:11,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Plankote Planlama tarafından birinci sınıf malzemeler ve işçilik ile inşa edilen Aksaç Apartmanı, İstanbul Anadolu Yakası’nın en gözde lokasyonlarından biri olan Feneryolu’nda yükseliyor. 1+1 ve 2+1 konforlu daire seçenekleri sunmakta olan kentsel dönüşüm projesi daireleri sakinlerini bekliyor.

Feneryolu’nda modern apartman daireleri!

700 m²’lik arsa alanı üzerinde konumlanan ve 34 adet birbirinden lüks daireye ev sahipliği yapan Aksaç Apartmanı, hayallerinizdeki daireyi ayaklarınıza seriyor. 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunan kentsel dönüşüm projesi, 1+1 dairesini 55, 2+1 dairesini ise 90 m² büyüklüğünde tasarlamıştır. 10 katlı konut projesinde bulunan otopark, bina önü araç trafiğini ve park yeri bulma derdini de ortadan kaldırıyor. 2017’de inşasına başlanan ve 2018’de teslime hazır hale getirilen Aksaç Apartmanı dairelerinden birine sahip olmak için elinizi çabuk tutun!

Anadolu Yakası’nın en prestijli lokasyonlarından olan Feneryolu’nda harika bir fırsat..

Kentsel dönüşüm projesi olması dolayısıyla deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak ve son teknolojiler kullanılarak  inşa edilen konut  bu projenin zemin etüdü ve yapı denetimi de yapılmış. Son zamanlarda İstanbul’da söz konusu olan  deprem riski çok fazla insanı evinden taşınmaya ve daha sağlam yapılarda oturmaya yönlendirdi. Aksaç Apartmanı sakinleri için bu geçerli olmayacak ve evinizde son derece güvenli hissedeceksiniz.

Bağdat Caddesi üzerindeki nezih semtlerden biri olan Feneryolu’nda konumlanan kentsel dönüşüm projesi, Feneryolu’nun sunduğu bütün avantajlardan yararlanabileceğiniz bir konumdadır. Sessiz ve sakin sokaklarıyla öne çıkan Feneryolu, huzurlu bir yaşam isteyenler için biçilmiş kaftan. Nüfusu yoğun olarak öğrenciler ve emeklilerden oluşan semt, Kuzey’den Fikirtepe’ye, Güney’den Fenerbahçe’ye ve Doğu’dan Göztepe’ye komşudur. Minibüs caddesine yürüme mesafesinde olacağınız Aksaç Apartmanı,  şehrin her bölgesine rahatlıkla  ulaşmanızı sağlayacak tüm ulaşım araçlarına yakın bir mesafede bulunuyor.

Aksaç Apartmanı size uygun bir konut projesi değil mi? Endişelenmeyin! Her gün güncellenen ve titizlikle hazırlanan Emlaksat Kadıköy Konut Projeleri rehberine buraya tıklayarak saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 55 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 90 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24964
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
İnşaat Firması: Plankote Planlama
Konut Adedi: 34
Teslim Tarihi: Kasım 2018
Daire Tipi: 1+1, 2+1
Metrekare Aralığı: 55 - 90 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link