Polenium Bostancı

 TL
Bostancı Camii Sok., No:18,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

5.070 m2’lik inşaat alanına inşa edilen Polenium Bostancı, şık tasarımı ve konforlu daire seçenekleri ile Kadıköy’ün incisi olmaya aday.

Huzur veren manzaralı, konforlu daireler!

Kısa inşaat imzası taşıyan Polenium, adalar manzarasına karşı çayınızı yudumlayarak dinginleştiğinizi hissedeceğiniz, sessiz, sakin ve huzurlu Bostancı’da konumlanıyor. 32 adet daireye ev sahipliği yapan proje, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunmakta. 3+1 daireleri 146m2, 4+1 daireleri ise 165m2 olan Polenium, geniş ve ferah bir alan vaadediyor. Huzur veren Leb-i Derya manzaralı daireler ankastre mutfak, kale çelik kapılar ve ebeveyn banyosuna sahip.

Kentsel dönüşüm projesi olmasından ötürü son derece güvenli bir yuva fırsatı sağlayan konut projesi, sakinleri için kolları sıvamış. Deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak son teknoloji yöntemler ve birinci sınıf malzemeler ile inşa edilip, yapı ve zemin etüdü de denetlenmiş olan Polenium Bostancı, kaygılarınızı bir kenara bırakacağınız, huzur dolu daireleri ile kaçırılmaması gereken bir kentsel dönüşüm projesi.

Tüm ulaşım araçlarına yakın olacağınız yeni eviniz Bostancı’da sizi bekliyor..

Metro, Marmaray, Deniz Otobüsü ve Sahil’e yakın olan Polenium’da ulaşım sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Harika manzaralı daireler Bostancı’da bulunan konumu ile Kadıköy’ün ve Bostancı’nın tüm fırsatlarından yararlanabileceğiniz bir lokasyonda. Çocuklarınızla nam salmış Bostancı Lunaparkı’nda bir gün geçirebilir, Bostancı Gösteri Merkezi’nde sanatla dolu bir gün geçirebilirsiniz. Bağdat Caddesi, Suadiye, Caddebostan ve Kadıköy gibi prestijli konumlara çok yakın mesafede olacağınız kentsel dönüşüm projesi kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Polenium Bostancı size uygun proje değil mi? Endişelenmeyin! Emlaksat her gün güncellenen, titizlikle ve özenle hazırlanan konut projeleri rehberi ile yanı başınızda. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz konut projeleri rehberimizde hayallerinizin dairesini bulmaya bir tık uzaklıktasınız.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 146 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 165 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22981
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0532 326 87 39
Web Sitesi: http://kisainsaat.com.tr/
Email: info@kisainsaat.com.tr
İnşaat Firması: Kısa İnşaat
İnşaat Alanı: 5.070 m²
Konut Adedi: 32
Teslim Tarihi: Ocak 2018
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 146 - 165 m²
3+1
3+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link