Alya Life Residence

 TL
Barış Sok., No:1,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün kentsel dönüşümle birlikte yükselişe geçen Fikirtepe semtindeki Alya Life Residence’in sakinlerine sunduğu olağanüstü ayrıcalıklara ve detaylarına yakından bir bakış atmak ister misiniz? Ekşioğlu Yapı İnşaat tarafından 2017 yılının son çeyreğinde tamamlanmış olan Alya Life Residence tek blok ve 214 daireden oluşan gelişmiş bir proje. 72 ve 259 m² aralığındaki değişik daire tiplerinden oluşan proje her an konforlu ve huzurlu bir hayatın içerisinde olmanız için tasarlanmış.

Modern yaşamın adresi Alya Life Residence!

Huzurlu bir yaşam ararken şehrin içinde olmayı mümkün kılan Alya Life Residence ulaşım imkanlarına yakınlığı ile ayrıcalıklarını sunmaya başlıyor. Konutların 1. sınıf malzemelerle döşenmesi, yenilikçi altyapı sistemleriyle zenginleştirilmesi ve yapıya modern yaşam stillerine uygun tasarım anlayışı çerçevesinde doku kazandırılmasıyla yaşamı bir deneyim süreci olarak kılıyor. 7/24 güvenlik hizmetiyle  konforunuzu güvence altına alan proje profesyonel bina yönetimiyle birlikte hijyenik bakımlarıyla sağlığınıza da dikkat ediyor.

Bina içerisinde ve dışarısında bulunan açık ve kapalı iki adet havuz, masaj salonu ve birçok olanağı sizlere sunan spor tesislerini barındıran Alya Life Resindence’ta yaşarken ekstralara ihtiyaç duymayacaksınız. Her türlü aile yapısına uyan çeşitli daire seçenekleri ile  öne çıkan proje, altı adet asansör ve bunun yanında otopark asansörleri ayrıca teknik bakımdan donatılmış bir bina olmasıyla sakinlerinin konforunu maksimuma ulaştırmayı hedefliyor.

Su deposu, hidrofor ve fiber optik kablo altyapısı ile teknik özellikleri tamamlanan binada herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için her şey düşünülmüş. İçerisinde bekleme alanı, bilardo salonu ve sauna bulunduran proje çağın dinamiklerine göre uyarlanmış teknolojilerle birlikte konforu ve modern zevkleri harmanlıyor.

Daima keyifli anlar için Alya Life Residence!

Dairelerden deniz manzarasının görünebilir oluşu ile İstanbul’u ayaklarınızın altına seren Alya Life Residence, dairelerin iç tasarımının modernliği ile de görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. On dokuz katlı olan binada kapalı devre güvenlik kamerası sistemi ile sakinlerin güvenliği her zaman hat safhada tutuluyor.

Bütün bunların yanında Türk hamamı ve fitness salonu gibi gelişmiş özelliklere de sahip olmasıyla çevre projelerden bir adım önde olan Alya Life Residence’ta olmamak için hiçbir neden yok!

Bütün bu harika özellikleri ile Alya Life Residence sizleri çağırıyor. Kadıköy’ün kalbine inovatif bir yaklaşım sunan bu harika yapıyı kendiniz görmek ve güzelliklerini yakından incelemek için Emlaksat.com uzman ekibine danışmayı unutmayın!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 72 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 veya diğerleri 148-259 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 23370
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0 216 346 53 53
Web Sitesi: http://eksiogluyapi.com/
Email: eksiogluins@hotmail.com
İnşaat Firması: Ekşioğlu Yapı
İnşaat Alanı: 3000 m²
Konut Adedi: 214
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 72 - 259 m²
1+1
1+1
2+1
2+1
3+1
3+1
4+1
4+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link