Evren Apartmanı

 TL
Hacı Mehmet Efendi Sok. No:18 Fenerbahçe, Kadıköy,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Yaşam standartlarınızı yükseltmek mi istiyorsunuz? Lüks tanımlarını yeniden yazacak, yepyeni bir konut projesiyle tanıştıralım sizi! Resim Yapı ve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilmiş Evren Apartmanı size yepyeni bir dünya sunacak!

Lüks bir yaşamak için aradığınız adres Evren Apartmanı olabilir.

Eline kalemi alarak incelikli bir çalışma ortaya koyan Resim Yapı ve Gayrimenkul bu projesiyle göz dolduruyor. Estetik tasarım inceliğiyle oluşturulan yapı 4+1 daire tipleriyle bireylerin ihtiyaçlarına göre fonksiyonel seçenekler sunmaktadır. Kendilerine has mimari çizgileriyle Evren Apartmanı yeni adresiniz olmak için aday! 223-230-268 m² seçenekleri ile sizlere sunulan bu daireler size yepyeni bir dünya vaat ederken yaşamı lüks dinamiklerle deneyimlemeye davet ediyor.

Fenerbahçe’nin lüks bir konumunda bulunan ve Kadıköy dinamiğine uyum sağlayarak kurgulanan proje sizi şehre daha da yakınlaştıracak. Üstelik Bağdat Caddesi’nde gündelik rutinlerinizi gerçekleştirirken sahile yürüme mesafesinde bir yaşamın tadına varacaksınız. Kadıköy‘ün en ayrıcalıklı muhitlerinden biri olan Bağdat Caddesi’nin konforu ayağınızın altında olacak. Marmaray’a yakınlığını da avantaja çevirerek şehrin istediğiniz tüm konumlarına hızlıca ulaşma imkanı elde edeceksiniz. Caddebostan Büyük Kulüp İskelesi’ne yürüme mesafesinde bulunan yapı, size yepyeni gündelik rutinler ve yaşam alışkanlıkları kazanmanız için fırsat tanıyor.

Fenerbahçe’de resim gibi bir mimari örneği!

Konut projesi tek bloktan ve 14 adet daireden oluşmaktadır. Bina zemin kat artı 7 kattan oluşmaktadır. İç dizaynıyla lüks standartlarına adapte olabilen bir konut olarak ön plana çıkıyor. Dairelerin iç özelliklerinde de öne çıkan ebeveyn banyosu birinci sınıf materyallerle donatılmış olup, çağdaş dinamiklere göre tasarlanmıştır.

Evren Apartmanı konut projesi, Kadıköy’ün merkezi olan Fenerbahçe’de bulunuyor. Sizlere de projenin konukları olarak Bağdat Caddesi’ne yakın konumun ayrıcalıklarını çıkarmak kalıyor. Sahile yakın bir konumda olduğunuzdan istediğiniz her an yürüyerek sahil havasını alabileceksiniz. Bunun yanında Bağdat Caddesi’nde bulunan mağazalarda, restoran ve kafelerde sevdiklerinizle beraber güzel anladın tadını çıkarabileceksiniz. Aynı zamanda konut projesinde sosyal özellik olarak yapı çevresinde bahçe öne çıkıyor. Modern peyzaj örnekleriyle dizayn edilmiş alanlarda keyifli zamanlar geçirebileceksiniz. Sürdürülebilir konforu ve gelişmiş yaşam standartlarını odağına alan konut projesi bünyesinde otopark bulundurarak aracınızı park etme sorununu da çözüyor.

Konut projesi şehirde yaşayan aileler ve farklı yaşam stillerini benimseyen herkes için konforlu bir yaşam vaat ettiğinin de altını çizmemiz gerekiyor. Anadolu Yakası’nın seçkin ve mimari estetiğiyle dikkat çekici bir lokasyonunda yer alan proje. yakından görmek isteyenleri davet ediyor. Resim Yapı ve Gayrimenkul tarafından geliştirilen yapı yeni sakinlerini bekliyor! Siz de Evren Apartmanı’nda yaşamak isterseniz, dairelere yakından bir bakış atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 223-230-268 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 23531
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 216 411 12 75
Web Sitesi: http://www.resimyapi.com
Email: info@resimyapi.com
İnşaat Firması: Resim Yapı ve Gayrimenkul
İnşaat Alanı: 717 m²
Konut Adedi: 14
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 4+1
Metrekare Aralığı: 223 - 268 m²
Kat Planları
Kat Planları

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link