Ata Apartmanı

 TL
Fenerbahçe Mh., Hacı Mehmetefendi Sok., No:13,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Ata Apartmanı, İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Fenerbahçe’de Denge Yapı tarafından inşa edilen şahane fırsatlarla dolu bir proje!

Denge İnşaat sunar: Ata Apartmanı!

7 katlı tek bir bloktan oluşan Ata Apartmanı, 14 konuta ev sahipliği yapıyor. Tek tip daire seçeneği sunan proje, 3+1 126m2’lik daireleri ile geniş ve ferah bir alan vaad ediyor. Harika bir deniz manzarasına açılan geniş pencerelerde dolu bir daire arayanlar için, inci gibi bir fırsat olan Ata Apartmanı konumu itibarıylada ilgi görüyor. Ata Apartmanı daireleri kapısından dolabına kaliteli marka ürünlerle donatılmış. Birçok sosyal donatıya sahip olan proje, formunuzu ve sağlığınızı koruyabilmeniz için yürüyüş alanları, güvenliğinizden bir dakika bile şüphe etmemeniz  için 7/24 kameralı güvenlik ve bina önü araç trafiği ile yorgun bir günün ardından park yeri arama derdini ortadan kaldırmak için açık ve kapalı otopark hizmeti sunmakta. Misafirleriniz için de kolaylık olacak açık otopark, kapalı otoparka gir çık uğraşını ortadan kaldırıyor. Ata Apartmanı dairelerinden birini almak istiyorsanız, dairelerin krediye uygun durumda olduğunu eklemeden geçmeyelim. Harika bir yeşil alan ve deniz manzarasına sahip olan proje, ruhunuzu doyuracak cinsten.

Yatırımlık bir lokasyonda, harika bir proje!

Harika bir konuma ev sahipliği yapan proje lokasyonu dolayısıyla fırsatları da beraberinde getiriyor, Kadıköy’de artan kentsel dönüşüm çalışmaları ile doğru orantılı giden değer artışı, Ata Apartmanı’nı yatırım yapmak için de harika bir fırsat haline getiriyor. Bağdat Caddesi’nde en lüks markalardan alışveriş yapıp, yürüyüş yapabileceğiniz bir konumda olan Ata Apartmanı, birçok gözde lokasyona yürüme mesafesinde. Yeni evinizde otururken, Suadiye Sahil ’de bir sabah yürüyüşü, Kadıköy’de arkadaşlarla buluşmak ve Caddebostan Kültür Merkezi’nde bir gösteri izlemek sizin için kolaylık olacak. Teslim tarihi hakkında net bir bilgi bulunmayan şık proje, ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde ve nezih bir çevreye sahip.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 127 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 22973
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: +90 216 369 30 36
Web Sitesi: http://www.dengeinsaat.com/
Email: denge@dengeinsaat.com
İnşaat Firması: Denge İnşaat
Konut Adedi: 14
Teslim Tarihi: Kasım 2018
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 127 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link