İki Yaka Fikirtepe

 TL
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

İstanbul’un yükselen yıldızı Fikirtepe’de yepyeni bir proje! Barsan Yapı imzası taşıyan İki Yaka Fikirtepe, aynı zamanda Barsan Yapı’nın ilk konut projesi.

Barsan Yapı tarafından hayata geçirilen ilk konut projesi!

İlk çocuk olarak dünyaya gelen İki Yaka Fikirtepe, sizin konforunuz ve memnuniyetiniz ilke edinilerek dizayn edildi. 35 katlı 2 adet kuleden oluşan proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile size harika bir yaşam alanı fırsatı sunuyor. İki Yaka Fikirtepe dairelerinin büyüklükleri 61 m2’den 159 m2’ye uzanan bir aralıkta olacak şekilde tasarlanmış ve size büyük ve ferah bir alan sunmak için kollar sıvanmış. Deniz manzarasına açılan geniş pencereleriniz ile yeni dairenizi sevmemeniz imkansız. İki Yaka Fikirtepe’de en iyi ve en son teknoloji malzemeler kullanılarak oluşturan ankastre mutfak, yemek yapmayı bir keyfe dönüştürecek. “Her şey bir arada” sloganı ile ortaya çıkan proje, bu sözlerinin arkasında durarak, evinizin konforunda formunuzu korumaya devam edebilmeniz için çeşitli spor imkanlarını size sunmuş. Yürüyüş ve koşu parkurları ya da tam donanımlı spor salonu, sevdiğiniz ve tercih ettiğiniz şekilde sporunuzu yapabilmeniz için her ikisi de İki Tepe Fikirtepe projesine eklenmiş. Yorucu bir iş gününün ardından sizi rahatlatacak bir hamam, buhar odası ve sauna da projede yer alıyor. En etkileyici özelliğinin deniz manzarasına bakan şahane bir seyir terasına konumlandırılan yarı açık yüzme havuzu olduğunu söyleyebileceğimiz proje, arkadaşlarınız ve komşularınızla sosyalleşebilmeniz için havuz başına bir de cafe-restaurant konumlandırmış.

Fikirtepe’de ayrıcalıklarla dolu lüks bir yaşam!

Siz bütün bu keyifli aktiviteler ve fırsatlarla çevriliyken, İki Yaka Fikirtepe çocuklarınızında mutluluğunu unutmamış. Güvenli ve eğlenceli bir çocuk parkı ve kapalı oyun alanları miniklerin mutluluğu için projede yer alıyor. Proje bünyesinde bulunan lobi ve resepsiyon, her ihtiyacınızı karşılamak ve misafirlerinizi size yönlendirmek için 7/24 hazır bulunacak. Peki ya bütün bu lüks ve konfor içinde güvenliğiniz düşünüldü mü? Tabii ki! İki Yaka Fikirtepe asla kendinizin, çocuklarınızın ve aracınızın güvenliğinden şüphe etmemeniz için, 7/24 kameralı güvenlik hizmeti sunmakta. Tüm site sakinleri ve misafirlerini ağarlayabilecek kapasitede olan kapalı otoparkınız, park yeri bulma derdinizi ortadan kaldırmak için tasarlandı. İki Yaka Fikirtepe, hayallerinizin de ötesinde; sadece bir daire değil, geniş bir dünya sunuyor. Size de harika bir deniz manzarasına sahip yeni evinizin anahtarını teslim almak için elinizi çabuk tutmak kalıyor.

Emlaksat’ta size daha uygun bir daire bulmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 61-72 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 93-116 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 159 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22971
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 37 31
Web Sitesi: http://www.ikiyakafikirtepe.com.tr/
Email: iletisim@ikiyakafikirtepe.com.tr
İnşaat Firması: Barsan Yapı
İnşaat Alanı: 12.000 m2
Konut Adedi: 575
Teslim Tarihi: 2021
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 61-159 m2
1+1
1+1
1+1
1+1
1+1
1+1
1+1
1+1
2+1
2+1
2+1
2+1
3+1
3+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link