Ataman Taç

 TL
Caddebostan, Nihat Kızıltan Sk. Kadıköy,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Kadıköy’ün en güzel ve prestijli semtlerinden biri olarak sayılan Suadiye’de butik konseptli bir proje! Ataman İnşaat tarafından inşa edilen Ataman Taç konut projesi Suadiye Sahili’ne ve Bağdat Caddesi’ne çok yakın bir konumda yer alıyor. Suadiye’nin dokusuna uyum sağlayan mütevazı mimarisi ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Bin metrekare alan üzerine inşa edilen Ataman Taç projesi, 8 katlı tek bloktan oluşuyor. 2+1, ve 4+2 tipinde farklı daire tiplerinin mevcut olduğu projede toplam olarak 16 daire yer alıyor. Projedeki dairelerin alanları 104 ile 264 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Projede 2+1 tipindeki daireler 104 metrekarelik, 4+2 tipindeki çatı dubleksleri ise 264 metrekarelik bir alan içerisinde yer alıyor. Genellikle oturum amaçlı kullanılan 2+1 tipindeki daireler ofis olarak da kullanılabiliyor. Bunun yanında 4+2 tipindeki çatı dublekslerinden deniz ve adalar manzarası da görünebiliyor.

Ataman Taç projesi mütevazı ancak aynı zamanda huzurlu bir yaşamı sakinlerine vadediyor. Çevredeki butik konseptli birçok projeden daha iyi bir durumda olan proje, vadettiği temel olanakları ile kaliteli ve güvenli site yaşamını site sakinlerine sunuyor. Kapalı otopark ve güvenlik hizmetlerine yer veren proje sakinlerinin rahatını ve konforunu her daim ön planda tutuyor.

Ataman İnşaat tarafından hayata geçirilen Ataman Taç projesi, birbirinden farklı daire yapılarıyla sakinlerine ferah ve modern bir ev yaşamı vadediyor.  Dairelerde ankastre seti, kombi, teras ve balkon bulunuyor. Bunun yanında projedeki daireler modern ve estetik bir şekilde tasarlanıyor.

Sahilin tadını çıkarın!

Ataman Taç projesinde oturuyorsanız Suadiye Sahili’nin tadını çıkarabilirsiniz. Her daim deniz havasını ruhunuzda hissedebilirsiniz. Bunun yanında proje, Bağdat Caddesi’ne çok yakın bir mesafede yer aldığından çevre lokasyondaki dünyaca ünlü mağazalarda alışveriş yapabilir, restoran ve kafelerde dostlarınızla beraber güzel vakit geçirebilirsiniz.

Bağdat Caddesi’ne ve Suadiye Sahili’ne çok yakın bir yerde konumlanan Ataman Taç projesi, sunduğu olanakları ile göz dolduruyor. Sizler de Suadiye’de sahile çok yakın bir konumda oturmak ve güne deniz manzarasıyla başlamak isterseniz projede size uygun olan daireleri inceleyebilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 104 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+2 264 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20800
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 386 68 36
Web Sitesi: http://atamanins.com
Email: info@atamaninsaat.com.tr
İnşaat Firması: Ataman İnşaat
İnşaat Alanı: 1000 m²
Konut Adedi: 16
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 4+2
Metrekare Aralığı: 104 - 264 m²
2+1
2+1
DUBLEKS ALT KAT
DUBLEKS ALT KAT
DUBLEKS ÜST KAT
DUBLEKS ÜST KAT

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link