Koşuyolu Konakları

 TL
Koşuyolu, Koşuyolu Cd. 46-72,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Validebağ Korusu yakınında şehir yaşamı içinde rahat ve huzurlu bir yaşam alanı olan Koşuyolu Konakları tarihi yarımada olan Kadıköy’ün eşsiz ve tarifi olmayan havasını içerisinde barındırıyor. Proje, hem tarihi alanları hem doğayı hem de modern hayatın kapılarını tek bir çatı altında topluyor.

Kadıköy’ün en güzel semtlerinden biri olan Koşuyolu’nda Beyaz İnşaat ve Boztepe İnşaat ortaklığı ile Koşuyolu Konakları, sakin bir yaşam deneyimlemek isteyen kişiler için hayata geçiriliyor. Konut projesi, 4 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde toplam dört katlı dört bloktan oluşuyor. Koşuyolu Konakları 2+1, 3+1, 3+2 dubleks ve 4+2 dubleks daire tiplerinden oluşuyor. Dairelerin büyüklükleri daire tiplerine göre farklılıklar gösteriyor. Projedeki 2+1 daireler 95.5 metrekare ile 100 metrekare arasında, 3+1 daireler 105 metrekare ile 155 metrekare aralığında tasarlanarak farklı ihtiyaç sahibi olan kişilere büyük rahatlık sağlıyor.

Şehir İçerisinde Ayrıcalıklı Yaşam

Kadıköy’ün en nezih semtlerinden biri olan Koşuyolu’nda Koşuyolu Konakları’nda oturmak ev sahibi olmak isteyen sizler için eşsiz ve çok değerli bir fırsat. Projenin içinde barındırdığı ayrıcalıkları sonuna kadar hissedeceksiniz. Ayrıca proje, yaşamın tadını sevdiklerinizle beraber çıkarmanıza olanak sağlıyor.

Sevdiklerinizle beraber evinizden çok da uzak olmayan yerlerde vakit geçirmek isterseniz Koşuyolu Konakları projesi tam size göre bir semtte! Proje size yakınlarınızla beraber Koşuyolu’nun eğlenceli sokaklarında yürüme, civarda bulunan şirin kafelerde vakit geçirme ve saygın restoranlarda vakit geçirme imkânı tanıyor. Proje, bulunduğu konum ile evinizden çok da uzaklaşmadan şehrin eğlenceli ve dinamik halini sevdiklerinizle beraber yaşama fırsatı sağlıyor.

Yeşil Alanlar ile Huzuru Bulacaksınız

Koşuyolu Konakları projesinin en önemli detaylarından biri mutlu ve huzurlu bir ortak alan yaratma arzusu! Komşuların huzur ve sevgi içinde bir arada yaşadığı, derin dostlukların yeşerebildiği site hayali olarak yola çıkan Koşuyolu Konakları projesi ev sahibi olmak isteyen sizler için huzurlu ve keyifli bir ortam yaratmaya gayret ediyor.

Koşuyolu Konakları, estetik ve lüks bir görüntüye sahip farklı mimarisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Proje, saygın bir semtte, estetik görünüme sahip bir binada yaşamınızı geçirme fırsatını sizlere sunuyor. Geniş bir arazi üzerinde yapılan proje, büyük yeşil alanları ile sakinlerine şehir içinde doğayı hissetmenizi, minik hayvan dostlarının varlığıyla huzuru bulmanıza neden oluyor. Açık alanlarda dilediğiniz şekilde spor aktivitesi yapmanıza, kendinizi daha da iyi hissetmenize olanak tanıyor. Çocuk alanlarında ise çocuklarınızla beraber kaliteli ve eğlenceli vakitler geçirmenize olanak sağlıyor.

E-5’e ve Marmaray hattına oldukça yakın bir konumda olan Koşuyolu Konakları zamanınızı saatlerce trafikte harcamamanıza, sevdiklerinizle beraber daha fazla vakit geçirmenize olanak tanıyor. Sizlerde şehrin en nezih yerlerinden biri olan Koşuyolu’nda huzurlu bir şekilde yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Hemen şimdi Koşuyolu Konakları’na göz atmayı ve alıcı bir gözle incelemeyi unutmayın!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 95.5-100 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 105-155.5 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+2 223 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+2 241 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20699
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 444 29 30
Web Sitesi: https://www.kosuyolukonaklari.com/
Email: info@beyazinsaat.com.tr
İnşaat Firması: Beyaz İnşaat - Boztepe İnşaat
İnşaat Alanı: 4200 m²
Konut Adedi: 58
Teslim Tarihi: Mayıs 2019
Daire Tipi: 2+1, 3+1, 3+2, 4+2
Metrekare Aralığı: 93 - 155 m²
A - B BLOK 2+1
A - B BLOK 2+1
A - B 3+1
A - B 3+1
A - B BLOK 3+2
A - B BLOK 3+2
A - B BLOK 4+2
A - B BLOK 4+2
D BLOK 3+1
 D BLOK 3+1
D BLOK 3+1 D-2
D BLOK 3+1 D-2
VAZİYET PLANI
VAZİYET PLANI

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link