Başarır Fikirtepe

 TL
Sait Bey Sokak, Kadıköy,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Başarır İnşaat tarafından inşa edilmeye başlanan Başarır Fikirtepe’nin, İstanbul’un en hızlı değer kazanan semtlerinden biri olan Fikirtepe’de, titizlik ve özen dolu çalışmaların ardından 2018‘de teslime hazır hale gelmesi planlanıyor. Anadolu Yakası’nda size doğanın yemyeşil manzarasına açılacak bir kentsel dönüşüm harikası olması planlanan Başarır Fikirtepe hayalinizdeki konfor ve ev beklentilerinin çok ötesinde olmaya hazırlanıyor. Lokasyon itibariyle oldukça merkezi oluşu konut sahiplerine ulaşım kolaylığı sağlamayı göz önünde bulundurarak hazırlanmıştır. Konfor ve bir evden beklediğiniz her şeyi en ince detaylarıyla düşünüp ele alan Başarır Fikirtepe Projesi’nin detaylarına gelin beraber göz atalım.

Fikirtepe’de harika bir kentsel dönüşüm projesi

150.000 m2’lik inşaat alanı üzerine inşa edilen Başarır Fikirtepe, tamamlandığında 4 blok ve 700 konuta ev sahipliği yapıyor olacak. Proje kapsamında konforunuz ve mutluluğunuz düşünülmüş. Tam donanımlı spor alanları, evinizin yanı başında formunuzu koruyabilmeniz için düşünülmüş. Sosyal tesislere de ev sahipliği yapacak olan Başarır Fikirtepe, sosyalleşmek ve eğlenmek için evinizden uzaklaşmanız gerekmediğini kanıtlayacak nitelikte fikirlerle geliyor. Yapı tasarımına çok özen gösterildiği belli olan proje, modern ve estetik çizgilerle dolu yapısıyla ahenk içerisinde olacak harika bir yeşil alan vaad ediyor. Daha önce Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir gibi ilçelerde konut projelerine imza atmış olan Başarır İnşaat’ın bu kez Fikirtepe’de çalışmalara başlaması, Fikirtepe’nin değerinin günden güne arttığı ve artmaya devam edeceğine bir kanıt niteliğinde.

Evizin yatırım değeri taşıyor mu?

Fikirtepe son yıllar içerisinde yeni bir değer ve isim kazanmış bir semt. Kentsel dönüşüm projelerinin sıklıkla uygulanıyor olması dolayısıyla çehresi tamamen değişen semtte Başarır Fikirtepe’den ev almak, aradığınız yatırım fırsatı olabilir. 50 bin dolarlık yatırım bedeline sahip olan Başarır Fikirtepe, harika anılar biriktireceğiniz yeni eviniz mi, yoksa yapacağınız en iyi yatırım mı? Siz karar verin.

Hızla satılan dairelerden alma fırsatını kaçırmayın, ancak kaçırırsanız da üzülmeyin. Çünkü Emlaksat her gün güncellenen konut rehberleri ile imdadınıza koşmaya hazır.

 

Proje ID: 22955
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 533 81 81
Web Sitesi: http://basarir.com.tr/
Email: info@basarir.com
İnşaat Firması: Başarır İnşaat
İnşaat Alanı: 150.000 m2
Konut Adedi: 700
Teslim Tarihi: 2018

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link