Baba Yuvası Apartmanı

 TL
Suadiye Mh., Noter Sok., No:1/1,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Baba Yuvası Apartmanı, Ekotek Mühendislik tarafından İstanbul’un en güzel semtlerinden Suadiye’de geliştirilen bir kentsel dönüşüm projesidir.

Sıcacık, yepyeni bir yuva!

İstanbul’un en keyifli semtlerinden Suadiye’de, hayallerinizin evinde yaşamak istemez misiniz? Baba Yuvası Apartmanı Suadiye aşıkları için bir elmas değerinde, konforlu ve huzurlu bir yaşam vaad eden proje konumu, özellikleri ve estetik tasarımı ile çevre apartmanların arasında parlıyor. 3534 m2’lik inşaat alanı üzerine Ekotek Mühendislik tarafından inşaat edilen Baba Yuvası, 7 katlı göz alıcı tek bir bloktan oluşuyor. Bir kentsel dönüşüm projesi olan Baba Yuvası titizlikle inşa edilirken mimarisi konusunda MTG Mimarlık bünyesinde çalışan Gürkan Kutluakdoğan’a danışıldı. Statik danışmanlığını Prof. Dr. Zeki Hasgür’ün yaptığı Baba Yuvası Apartmanı kentsel dönüşüm projeleri kapsamında inşa edildiği için deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edildi. 15 daireden oluşan apartman 3+1 ve 4+1 tiplerinde daire seçenekleri sunuyor ve dairelerin büyüklükleri 150 ile 265 m2 aralığında. Alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın bir konumda bulunan Baba Yuvası Apartmanı, ihtiyaç ve arzularınızı karşılamak için evinizden çok uzaklaşmanıza gerek kalmayacak bir lokasyonda.

Suadiye’nin bütük ayrıcalıklarından faydalanabileceğiniz şahane bir lokasyonda..

Huzurlu ve sakin bir yaşam için harika bir konum olan Suadiye, deniz kokularını içinize çekerek yürüyüş yapabileceğiniz, Bağdat Caddesi’nde bulunan en lüks mağazalardan alışveriş yapabileceğiniz ve bütün Kadıköy’ün tadını doya doya çıkarabileceğiniz bir konumda.

İnşasına 2016 yılında başlanan Baba Yuvası Apartmanı 2017’de sakinlerine teslim edildi.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 150 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 265 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22977
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 360 04 43
Web Sitesi: http://www.ekotekinsaat.com/
Email: info@ekotekinsaat.com
İnşaat Firması: Ekotek Mühendislik
İnşaat Alanı: 3.534 m²
Konut Adedi: 15
Teslim Tarihi: 2017
Daire Tipi: 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 150 - 265 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link