Bengi Apartmanı

 TL
Erenköy Mah. Telli Kavak Sok. Kadıköy ,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Minimal bir yaşam sürüp yaşam standartlarınızı yükseltmek mi istiyorsunuz? Kişilere göre bu hayalin kurgulanış şekilleri değişiyor olsa da hayallerinize dahil olabilecek, yepyeni bir konut projesiyle tanıştıralım sizi! Ures Yapı tarafından hayata geçirilmiş Bengi Apartmanı ile hayallerinize yeni bir soluk getirin!

Bengi Apartmanı ile minimal yaşam size daha fazlasını sunacak!

Hayalimizdeki mekanı hayata geçirme mottosuyla yola çıkan Ures Yapı bu projesiyle göz dolduruyor. Estetik tasarım inceliğiyle oluşturulan yapı 3+1 daire tipleriyle bireylerin ihtiyaçlarına göre fonksiyonel seçenekler sunmaktadır. Kendilerine has mimari çizgileriyle Bengi Apartmanı yeni adresiniz olmak için adaylığını koyuyor.

Erenköy’ün lüks bir konumunda bulunan ve Kadıköy dinamiğine uyum sağlayarak kurgulanan proje sizi şehre daha da yakınlaştıracak. Üstelik Bağdat Caddesi’nde gündelik rutinlerinizi gerçekleştirirken sahile yürüme mesafesinde bir yaşamın tadına varacaksınız. Kadıköy‘ün en ayrıcalıklı muhitlerinden biri olan Bağdat Caddesi’nin konforu ayağınızın altında olacak. Marmaray’a yakınlığını da avantaja çevirerek şehrin istediğiniz tüm konumlarına hızlıca ulaşma imkanı elde edeceksiniz.

Erenköy’den şehre açılan bir kapı!

Konut projesi Z+7 kattan ve 23 daireden oluşmaktadır. Bina içinde 2 asansör barındırarak lüks standartlarında bir konut olarak ön plana çıkıyor. Binada teknik özellik olarak ise kesinti durumunda avantaj sağlayacak hidrofor ve su deposu bulunuyor.

Bengi Apartmanı konut projesi, Kadıköy’ün merkezi olan Erenköy’de bulunuyor. Sizlere de projenin konukları olarak Bağdat Caddesi’ne yakın konumun ayrıcalıklarını çıkarmak kalıyor. Sahile yakın bir konumda olduğunuzdan istediğiniz her an yürüyerek sahil havasını alabiliyorsunuz. Bunun yanında Bağdat Caddesi’nde bulunan mağazalarda, restoran ve kafelerde sevdiklerinizle beraber güzel zamanlar yaşayabiliyorsunuz. Aynı zamanda konut projesinde sosyal özellik olarak yapı çevresinde bahçe öne çıkıyor. Modern peyzaj örnekleriyle dizayn edilmiş alanlarda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sürdürülebilir konforu ve gelişmiş yaşam standartlarını odağına alan konut projesi özel güvenlik ile yaşamınızı da garanti altına alıyor.

Şehre daha yakın olup aynı zamanda geniş olanaklara mı sahip olmak istiyorsunuz? İçinde yaşamak istediğiniz evden beklentiniz böyleyse, size Ures Yapı güvencesiyle inşa edilmiş Bengi Apartmanı önerimiz. Konut projesi şehirde yaşayan aileler ve farklı yaşam stillerini benimseyen herkes için güvenceli bir yaşam vaat ettiğini de altını çizmemiz gerekiyor. Anadolu Yakası’nın seçkin ve mimari estetiğiyle dikkat çekici bir lokasyonunda yer alan konuta yakından görmek isteyenleri davet ediyor. Dairelerde 127 m²’ye kadar geniş bir hacim skalası ortaya koyan konut projesi ile hayallerinize bir adım daha yakındasınız! Ures Yapı’nın iletişim bilgilerine göz atarak konutla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 127 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 22879
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0 216 411 11 61
Web Sitesi: -
Email: -
İnşaat Firması: Ures Yapı
İnşaat Alanı: -
Konut Adedi: 23
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 127 m²
3+1
3+1

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link