Köknar Apartmanı

 TL
Bozkır Sokak No: 1/1 Fenerbahçe, Kadıköy,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Herkesin kendine ait, içinde yaşamayı kurguladığı bir ev hayali vardır! Sizi yepyeni bir konut projesiyle tanıştıralım! Asce – Kıral Yapı tarafından hayata geçirilmiş Köknar Apartmanı ile hayallerinize yeni bir soluk getirin! Kadıköy’ün kendine has bir yerleşkesi olan Fenerbahçe’de, Bağdat Caddesi’nin lüks dinamiklerine hakim olup yaşamınızın standartlarını kendiniz belirleyin! Köknar Apartmanı’na yakından bir bakış atalım.

Yepyeni bir hayal ev kurgusu Köknar Apartmanı’yla sizin!

Mahallecilik kavramına yeni bir soluk kazandıran konut projesi Köknar Apartmanı sağladığı imkanlar ile göz dolduruyor. Estetik tasarım inceliğiyle oluşturulan yapı 3+1 daire tipleriyle bireylerin ihtiyaçlarına göre fonksiyonel seçenekler sunmaktadır. Kendilerine has mimari çizgileriyle Köknar Apartmanı yeni adresiniz olmak için adaylığını koyuyor. Üstelik konum ayrıcalığı ve ulaşım akslarına yakınlığıyla da sizin isteklerinize göre şekillenecek, fonksiyonel bir yapı ortaya koyuyor.

Fenerbahçe’nin lük bir konumunda bulunan ve Kadıköy dinamiğine uyum sağlayarak kurgulanan proje sizi şehre daha da yakınlaştıracak. Üstelik Bağdat Caddesi’nde gündelik rutinlerinizi gerçekleştirirken sahile yürüme mesafesinde bir yaşamın tadına varacaksınız. Kadıköy‘ün en ayrıcalıklı muhitlerinden biri olan Bağdat Caddesi’nin konforu ayağınızın altında olacak. Marmaray’a yakınlığını da avantaja çevirerek şehrin istediğiniz tüm konumlarına hızlıca ulaşma imkanı elde edeceksiniz. Kalamış Koyu’na kısa sürede yürüyerek ulaşıp gündelik aktivitelerinizi ve spor ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Günlük aktivitelerinize ve yaşam standartlarınıza yepyeni bir bakış.

Konut projesi tek bloktan ve Z+14 kattan, 27 daireden oluşmaktadır. Bina içinde mağaza da barındırarak lüks standartların da ticari olanaklarıyla da ön plana çıkıyor. Binada ısıtma tipi olarak ise merkezi ısıtma tercih edilmiş. Size tasarruf sağlayan ve performans değerlerinizi arttıran ögeleriyle Köknar Apartmanı adından söz ettirmeyi başarıyor. Dairelerde bulunan ankastre mutfak ürünleri ve birinci materyallerle geliştirilmiş ebeveyn banyosuyla da konfor skalasını genişletiyor.

Köknar Apartmanı konut projesi, Kadıköy’ün merkezi olan Fenerbahçe’de bulunuyor. Sizlere de projenin konukları olarak Bağdat Caddesi’ne yakın konumun ayrıcalıklarını çıkarmak kalıyor. Sahile yakın bir konumda olduğunuzdan istediğiniz her an yürüyerek sahil havasını alabiliyorsunuz. Bunun yanında Bağdat Caddesi’nde bulunan mağazalarda, restoran ve kafelerde sevdiklerinizle beraber güzel zamanlar yaşayabiliyorsunuz. Aynı zamanda konut projesinde sosyal özellik olarak yapı çevresinde bahçe öne çıkıyor. Modern peyzaj örnekleriyle dizayn edilmiş alanlarda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sürdürülebilir konforu ve gelişmiş yaşam standartlarını odağına alan konut projesi özel güvenlik ile yaşamınızı da garanti altına alıyor.

Şehre daha yakın olup aynı zamanda geniş olanaklara mı sahip olmak istiyorsunuz? İçinde yaşamak istediğiniz evden beklentiniz böyleyse, size Asce İnşaat güvencesiyle inşa edilmiş Köknar Apartmanı önerimiz. Konut projesi şehirde yaşayan aileler ve farklı yaşam stillerini benimseyen herkes için güvenceli bir yaşam vaat ettiğini de altını çizmemiz gerekiyor.

Anadolu Yakası’nın seçkin ve mimari estetiğiyle dikkat çekici bir lokasyonunda yer alan konuta yakından görmek isteyenleri davet ediyor. Dairelerde 133 m²’ye kadar geniş bir hacim skalası ortaya koyan konut projesi ile hayallerinize bir adım daha yakındasınız! Yapının iletişim bilgilerine göz atarak konutla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 133 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22883
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0 342 339 18 00
Web Sitesi: http://asce.com.tr/
Email: asce@asce.com.tr
İnşaat Firması: Asce İnşaat
İnşaat Alanı: 1101 m²
Konut Adedi: 27
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 133 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link