Berrak Apartmanı

 TL
Feneryolu Mh., Şefizade Sok., No:4,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Ustaoğlu İnşaat tarafından 2016 yılının Haziran ayında inşasına başlanan Berrak Apartmanı rekor sürede tamamlanması, şahane lokasyonu ve mimarisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Satışı halen devam eden proje, İstanbul’un en güzel semtlerinden Feneryolu’nda konumlanıyor.

Feneryolu’nda bir kentsel dönüşüm projesi!

15 adet konuta ev sahipliği yapan proje bodrum ve zemin katları harici 7 kattan oluşmakta. 15 konutun 3’ü dükkan, 12’si normal daire olarak dizayn edilmiş. Berrak Apartmanı 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunmakta ve dairelerin büyüklüğü 114 m2 ile 227 m2 boyutlarında değişmekte. Seramiğinden penceresine ultra lüks ürünlerle donatılmış daireler, konfor ve kalite düşünülerek dizayn edilmiş ve bu sayede şahane bir iç tasarım yakalanmış. Gencinden yaşlısına her yaşta insanın güvenle ve huzurla yaşadığı Feneryolu, yeni dostluklar edinip komşuluk ilişkilerinizi de güçlendirebileceğiniz bir lokasyon. Kapalı ve açık otoparkı bulunan Berrak Apartmanı, hem sizin hem misafirlerinizin konforunu düşünmüş. Kentsel dönüşüm uygulamaları kapsamında inşa edilen Berrak Apartmanı, yapı ve zemin etüdü yapılan ve deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilen yani son derece güvende hissedeceğiniz bir proje.

Hem yatırımlık hem oturmalık bir daire…

Göztepe ile birlikte Kadıköy’ün coğrafi merkezi sayılan Feneryolu son zamanlarda artan kentsel dönüşüm uygulamaları ile yeni bir çehre kazanan bir semt. Sakinliği dolayısıyla huzur veren semt, toplu taşımaya, okul ve hastanelere yakınlığı ve ekonomik sayılan fiyatları ile Kadıköy’ün ev sahibi olmak için en çok tercih edilen mahallelerinden biri. Kadıköy’ün merkezinde bulunmasının getirdiği avantajlardan bazıları çevre mahallelere kolay ulaşım sağlayıp, bu mahallelerin de fırsatlarından en kolay şekilde faydalanabilecek bir konumda bulunmanız.

Haziran 2016’da anahtarlarını teslim eden proje, çevrede artan kentsel dönüşüm uygulamaları dolayısıyla güvenlik ve konfor arayan herkesin tercih edeceği bir mahallede bulunuyor ve bu sayede yatırım değeride taşıyor.

İstanbul’un en hızla değer artışı gösteren semtlerinden biri olan Kadıköy’de daha fazla kentsel dönüşüm projesi için, sizler için titizlikle hazırladığımız rehberimize buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 114 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 227 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22965
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0216 567 03 03
Web Sitesi: www.ustaogluinsaat.com.tr
Email: info@ustaogluinsaat.com.tr
İnşaat Firması: Ustaoğlu İnşaat
Konut Adedi: 15
Teslim Tarihi: Haziran 2016
Daire Tipi: 3+1, 4+2
Metrekare Aralığı: 114 - 227 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link