Burç Apartmanı

 TL
Feneryolu Mahallesi, Celal Turşucu Sokak,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Ağaoğlu Cadde İnşaat tarafından inşa edilen Burç Apartmanı, İstanbul’un en gözde lokasyonlarından Feneryolu’nda yükseliyor ve ışık saçıyor. 2016 yılında inşasına başlanan proje 2017’de anahtarlarını teslim ediyor.

Feneryolu’nda geniş balkonlu ferah bir daire arayanlar için..

7.331 m2’lik inşaat alanı üzerine konumlandırılan Burç Apartmanı, zemin harici 13 katlı tek bir bloktan oluşuyor. 24 daire ve 1 dükkana ev sahipliği yapan proje 4+1 ve 5+2 daire seçenekleri sunuyor ve dairelerin boyutları 4+1 daire için 192, 5+2 daire için 366 m2 büyüklüğünde. Oldukça geniş ve ferah bir daireye sahip olmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat olan Burç Apartmanı daireleri her daire başına 2 adet otopark ve kapalı depo sunmakta. Marina manzaralı harika balkonlara sahip olan daireler, balkon olmadan yaşayamam diyenler için özenle tasarlanmış. Kentsel dönüşüm projesi olması dolayısıyla gelişen inşaat malzemeleri ve teknolojisiyle inşa edilmiş, güvenli bir bina olan Burç Apartmanı, bu sayede deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun, yapı ve zemin etüdü yapılmış bir proje.

Her yere kolaylıkla ulaşım sağlayacağınız, yatırım değeri taşıyan bir proje!

Kuzey’den Fikirtepe’ye, güneyden Fenerbahçe’ye ve doğudan Göztepe’ye komşu olan bir konumda bulunan mahalle, sakinlik ve huzur arayanların tercih edeceği bir mahalle olmasıyla öne çıkıyor. Marmaray ve İdo gibi toplu taşıma araçlarına yakın olan lokasyonu, şehir içi ulaşımın mihenk taşları olan 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de yakın bir konumda bulunuyor. Her iki havaalanına da kolaylıkla ulaşım sağlayacağınız yeni eviniz Bağdat Caddesi’ne de yürüme mesafesinde. Bağdat Caddesi’nde en güzel mağazalardan alışveriş yapıp, Kadıköy’ün coğrafi olarak merkezinde bulunması dolayısıyla bütün ayrıcalıklarından yararlanabileceğiniz bir konumda olacaksınız.

Kentsel dönüşüm uygulamaları ile büyük bir değişim ve gelişim kazanan Bağdat Caddesi’nde faaliyet sürdüren Ağaoğlu Cadde İnşaat, Burç Apartmanı ile birlikte kaliteli, güvenilir ve estetik açıdan tatmin edici projeler inşa etme iddiasını sürdürüyor ve hızla satılan dairelerden birine sahip olmak size kalıyor.

Eğer aradığınız proje Burç Apartmanı değilse, Emlaksat ekibinin doğru ve güvenilir bilgilerle titizlikle donattığı Kadıköy Konut Projeleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 192 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+2 366 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 22969
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1
4+1
5+2
5+2

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link