Bostancı 17

 TL
Bostancı Mh., Mehmet Şevkipaşa Sok., No:17A,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Bostancı 17, BCA Yapı tarafından inşa edilen, hem hayatınızı sürdürebileceğiniz daireler sunan hem de yatırım değeri taşıyan bir kentsel dönüşüm projesi.

İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından biri olan Bostancı’da, şık bir kentsel dönüşüm projesi..

36 konuta ev sahipliği yapan Bostancı 17, 2017 yılının Kasım ayında inşasına başlanıp, 2019 yılının Şubat ayında teslime hazır hale getirilmiş bir konut projesidir. 2+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunan proje, 2+1 daireleri 117 m², 4+1 daireleri ise 268 m² büyüklüğünde satışa sunuyor. Geniş ve ferah dairelere sahip olan Bostancı 17 daireleri ankastre mutfağa sahip. Bünyesinde çocuk oyun alanı bulunduran proje, çocuklarınızın güvenle ve mutlu bir şekilde sosyalleşebilmesi için imkan yaratmıştır. Hayallerinizin dairelerini satışa çıkaran Bostancı 17, modern çizgilere sahip, şık binası ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Güvenli, Konforlu, Şık daireler!

Güvenli oluşu ve tüm ayrıcalıklarının yanı sıra avantajlı ve merkezi  bir lokasyonda bulunan projeden dairenizi almak için elinizi çabuk tutun! Kentsel dönüşüm projesi olması sebebiyle üstün güvenlik vaad eden proje, İstanbul gibi deprem riski taşıyan bir şehirde yaşarken, kaygılarınızı bir nebze de olsa hafifletebilir. Bostancı 17, deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun bir şekilde son teknolojiler kullanılarak inşa edilmiş bir projedir. Aynı zamanda yapı ve zemin etüdü yapılmıştır.

Bostancı’nın bütün ayrıcalıklarından en konforlu şekilde yararlanabileceğiniz bir konumda bulunan proje beraberinde pek çok avantajı da getiriyor. Diğer bir yandan Bostancı modern ve tarihi dokuların bir arada bulunduğu, en güzel semtlerden biridir. Her bütçeye uygun ekonomik dairelerin bulunduğu bu bölge, kentsel dönüşüm ile birlikte değerine değer katmakta ve daha güvenli ve gözde bir semt haline gelmektedir. Genel olarak sessiz, sakin ve huzurlu olarak tanımlayabileceğimiz Bostancı bazen hareketli ve enerjik olabiliyor. Bostancı 17’de hayatınızı sürdürürken ulaşım konusunda asla bir sıkıntı çekmeyeceksiniz, çünkü Bostancı aynı zamanda  toplu taşımanın en iyi olduğu mahallelerden birisi. Bostancı, Gösteri Merkezi ve Lunaparkı ile asla sıkılmayacağınızı garanti eden, Bağdat Caddesi’ne yakınlığı ile en ünlü mağazalardan alışverişinizi yapabileceğiniz ve ayrıca harika mekanları içinde barındırması ile lezzetiyle nam salmış yerlerde akşam yemeğinizi yiyebileceğiniz  bir lokasyondur.

Kentsel dönüşüm projesi olması sebebiyle yatırım değeri taşıyan Bostancı 17, yeni eviniz olmaya aday. Hızla satılan dairelerden birine sahip olmak için elinizi çabuk tutun ya da Kadıköy Konut Projeleri Rehberi aracılığı ile gezintiye devam ederek sizin için en iyi seçim olacak yeni yuvanızı bulun. Buraya tıklayarak saniyeler içerisinde rehberimize ulaşabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 117 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 268 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24967
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: 0530 325 51 34
Web Sitesi: http://www.bca.com.tr/
Email: info@bca.com.tr
İnşaat Firması: BCA Yapı
Konut Adedi: 36
Teslim Tarihi: Şubat 2019
Daire Tipi: 2+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 117 - 268 m²
Normal Kat Planı-1
Normal Kat Planı-1
Normal Kat Planı-2
Normal Kat Planı-2
Alt Kat Planı
Alt Kat Planı
Çatı Katı Planı
Çatı Katı Planı
Alt Kat Planı
Alt Kat Planı
Birleşmiş Kat Planı
Birleşmiş Kat Planı

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link