Bostancı Paragon Residence

 TL
Bostancı Mh., Bahçelerarası Sok., No:4B,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Küçükçalık İnşaat tarafından titizlikle inşa edilen Bostancı Paragon Residence, İstanbul’un en gözde lokasyonlarından biri olan Bostancı’da yükseliyor.

Bostancı Lunaparkı’nın karşısında, lüks bir konut projesi..

2008 yılında inşasına başlanan Bostancı Paragon Residence, Bostancı’yı Bostancı yapan yerlerden biri olan Bostancı Lunaparkı’nın karşısında konumlanıyor. 68 adet lüks daireye ev sahipliği yapan proje, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerini sunuyor. Daire içlerinde geniş bir alan yakalamak adına 4+1 dairesi 225, 5+1 dairesi 350 m2 olarak tasarlanan Bostancı Paragon Residence, ev içi konforunuzu garanti altına alıyor.

Sosyal olanaklar ve fırsatlarla dolu bir proje!

Formunuzu korumak Bostancı Paragon Residence’da çok kolay! Arkadaşlarınızla bir futbol maçı ya da basket maçı yapabilmeniz için bünyesinde basket ve futbol sahaları bulunduran konut projesi, ağırlık kaldırmayı tercih edenler için tam donanımlı bir spor salonu ve keyifli bir tenis maçı için tenis kortu da bulundurmakta. Yorucu bir iş gününün ardından rahatlamanız için sauna hizmeti de sunan Bostancı Paragon Residence, ihtiyaç ve arzularınızın hepsini karşılamaya yönelik tasarlanan bir kentsel dönüşüm projesi olmasıyla dikkat çekiyor. Şık bir mimariye sahip olan konut projesi, kentsel dönüşüm uygulamaları kapsamında inşa edildiği için deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun, yapı ve zemin etüdü de yapılmış bir proje. Güvenliğinizden şüphe etmeyeceğiniz yeni eviniz sizi İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından biri olan Bostancı’da beklemekte.

Şehrin içinde ki her yere kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz, merkezi bir konum olan Bostancı’da yapabilecekleriniz çok fazla. Bağdat Caddesi’nde en lüks mağazalardan alışveriş yapmaya, Suadiye ve Caddebostan Sahil’de yürüyüş yapmaya, Moda’da çimlere yayılıp kitap okumaya, Kadıköy’de salaş bir kafede kahvenizi yudumlamaya ve Caddebostan Kültür Merkezi’nde harika bir gösteri izlemeye 2 adım uzaklıkta olacaksınız.

Kentsel dönüşüm projeleri arttıkça, projelerin inşa edildikleri konumlar hem daha modern bir görünüm almakta hem de daha güvenli bir yere  dönüşmekte. Kadıköy’de kentsel dönüşüm projelerinin sıkça uygulandığı, bu sayede de gün geçtikçe değeri artan semtlerimizden biri. Bostancı Paragon Residence’te işte tam olarak bu konumda yükseldiği için yatırım değeri taşıyan bir proje.

Yatırımlık ya da oturmalık bir yer arayanlar için daha fazla seçenek listelediğimiz Kadıköy Konut Rehberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
4+1 225 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+1 350 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 24968
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: +90(212) 481 57 81
Web Sitesi: https://kucukcalik.com.tr/kucukcalik-insaat/
Email: info@kcalik.com
İnşaat Firması: Küçükçalık İnşaat
Konut Adedi: 68
Teslim Tarihi: 2012
Daire Tipi: 4+1, 5+1
Metrekare Aralığı: 225 - 350 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link