Büyük Konak Residence

 TL
Fenerbahçe Mah., Tevfikpaşa Sk., No:14/1,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Anadolu Yakası’nın en saygın ilçelerinden biri olan Kadıköy’de herkesin hayran kalacağı sosyal donanımlara ve estetik mimariye sahip olan Büyük Konak Residence konut projesi hayata geçirildi. Kadıköy’de Bağdat Caddesi ile Kalamış Sahili arasında kalan bölgede bulunan proje, ev sahibi olmak isteyen kişilere büyük fırsatlar sağlıyor.

Asce & Kıral Yapı tarafından hayata geçirilen semtin en havalı konut projelerinden biri olan Büyük Konak Residence, farklı daire tipleri ile büyük evlerde oturmak isteyenlere harika fırsatlar sunuyor.

Büyük Konak Residence daire çeşitleriyle dikkat çekiyor!

Kadıköy’de hayata geçirilen proje, 3 bin 600 metrekarelik bir alan üzerinde kuruldu. İki bloktan oluşan projede birinci blok 21 kattan, ikinci blok 10 kattan oluşuyor. 21 katlı blokta 2+1 tipinde daireler ve 4+1 ara dubleksler mevcut iken 10 katlı blokta ise her katta tek daire olmak üzere 3+1 tipli daireler ve çatı dubleksleri bulunuyor. 2+1 daire tipleri 98 metrekare, 3+1 daire tipleri 196 metrekare, 4+1 daire tipleri 199 metrekare ve 4+1’li dubleks daireler 196 metrekare büyüklüğüne sahipler. Farklı daire tiplerinin mevcut olduğu tam donanımlı bir konut projesi, farklı ihtiyaçlara sahip kişilerin beğenisine sunuluyor.

Büyük Konak Residence, Anadolu Yakası’nda bulunan rezidansların anlamını değiştirmeye hazırlanıyor. Proje, sakinlerine birçok sosyal olanağı sağlıyor. Yapı, sakinlerine hem şehir merkezinde yaşamayı hem de sevdikleriyle eğlenceli ve huzurlu vakit geçirebileceği stressiz alanları sunuyor.

Bağdat Caddesi ve Kalamış Sahili arasında kalan proje, hem eğlenceli şehir hayatını hem de huzur veren deniz yaşamını vadediyor.  Büyük Konak Residence projesi, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, özel peyzaj mimarisi ve 7/24 güvenlik sistemi ile birçok sosyal imkanı tek bir merkezden sizlerin hizmetine sunuyor.

Şehrin tam merkezinde!

Büyük Konak Residence’ta özel peyzaj mimarisine sahip olan site bahçesinde açık havanın tadını çıkararak egzersizlerinizi yapabilir, fitness salonunda sporunuzu yapabilirsiniz. Saunaya giderek yaşamın stresini vücudunuzdan atabilirsiniz. Açık ve kapalı yüzme havuzunda sevdiklerinizle birlikte huzurlu saatler yaşayabilirsiniz. Çocuk oyun alanlarında ve çocuk yüzme havuzunda çocuklarınızın eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Büyük Konak Rezidans projesinin konumu şehrin tam ortasında olduğundan şehrin önemli merkezlerine vakit kaybetmeden gidebilirsiniz. Kadıköy’de bulunan birçok sağlık merkezine, eğitim kuruluşlarına, AVM, tarihi çarşı gibi sosyal alanlara kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Bunun yanında civardaki ışıltılı alanlarda sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilir ve yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Sizler de Kadıköy’de ev sahibi olmak isterseniz sosyal donanımlarıyla göz kamaştıran, mimari yapısı ile herkesi kendine hayran bırakan Büyük Konak Rezidans konut projesini incelemelisiniz.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
2+1 98 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
3+1 196 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
4+1 196-199 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20338
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Telefon: 0216 350 01 84 - 85
Web Sitesi: http://asce.com.tr/
Email: info@ascekiral.com
İnşaat Firması: Asce & Kıral Yapı
İnşaat Alanı: 3600 m²
Konut Adedi: 67
Teslim Tarihi: Hemen Teslim
Daire Tipi: 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı: 98 - 199 m²
9. Normal Kat Planı
9. Normal Kat Planı
A blok
A blok
A blok 2
A blok 2
A blok 3
A blok 3
Çatı Katı
Çatı Katı
Daire Tipi 1
Daire Tipi 1
Daire Tipi 2
Daire Tipi 2
Daire Tipi 3
Daire Tipi 3
10. Normal Kat Planı
10. Normal Kat Planı

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link