Güral Çiftehavuzlar Konutları

 TL
Fenerbahçe, Mahur Sk. 15,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Anadolu Yakası’nın lüks semtlerinden olan Fenerbahçe’ de ev sahibi olmak isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken Güral Çiftehavuzlar Konutları projesi, sakinlerini aramaya başladı! Kadıköy’ün Fenerbahçe semtinde ev sahibi olmak isteyenler için farklı ve donanımlı fırsatlar sunan proje, değişik büyüklükteki daire tipleri ve ticari alanları ile kaliteli ve konforlu bir yaşam vadediyor.

Neden Güral Çiftehavuzlar Konutları?

Güral İnşaat tarafından hayat bulan Güral Çiftehavuzlar Konutları, zengin sosyal olanakları ve bünyesinde ticari alanları bulundurması nedeniyle ev sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekebilecek oldukça önemli bir proje. Sakin ve konforlu bir ev yaşamının yanında çeşitli sosyal faaliyetleri ile sakinlerine mutlu ve huzurlu geçirecekleri bir yaşam vadediyor.

Fenerbahçe’ de 3 bin 373 metrekare alan üzerine iki blok halinde inşa edilen 1+1, 2+1, 5+2 loft daire ve dubleks gibi farklı daire tiplerinin mevcut olduğu Güral Çiftehavuzlar Konutları projesinde toplam olarak 16 konut ve 4 ticari alan yer alıyor. Projede, 61 – 86 metrekare aralığında 1+1, 2+1 loft ve dubleks daireler bulunurken, 432 metrekarelik alanda loft çatı dubleksi yer alıyor.

Güral Çiftehavuzlar Konutları, Bağdat Caddesi’nin cephe – uzun arsa – köşe konum üçlemesini sağlayan mimari yapısı ile iki bloktan oluşuyor. Fenerbahçe’ye uyum sağlayan estetik ve şık görünüme sahip mimariye sahip proje, semtin en güzel en donanımlı projelerinden biri olarak sakinlerine konforu ve huzuru bulacakları site yaşamı vadediyor.

Merkezi konumu ile birlikte ulaşım her yere kolay!

Konum itibariyle Göztepe 60. Yıl Parkı Metro İstasyonu’na iki dakika uzaklıktaki proje, Kadıköy’ün en merkezi yerlerinden birinde olmasından dolayı kolay ulaşım imkânını sakinlerine sunuyor. Bunun yanında kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çeken Güral Çiftehavuzlar Konutları projesinde kişiye özel daire tasarımları imkanı sağlanıyor. Kişinin isteğine göre yapılan daire tasarımları home office olarak da kullanılabiliyor. Bu nedenle yüksek getiriye sahip olan projeyi, ev sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyenlerin mutlaka incelemesi gerekiyor.

Güral Çiftehavuzlar Konutları’nın sakiniyken estetik ve yenilikçi yapıya sahip site bahçesinin içerisinde spor yapma imkanı bulabilir, beş dakika uzaklıkta bulunan sahilde minik yürüyüşler yapabilirsiniz. Estetik peyzaj tasarımına sahip olan bahçede sevdiklerinizle beraber keyifli saatler yaşayabilirsiniz. Bu sosyal olanaklara ek olarak kapalı otopark hizmeti sunan projede araçlarınız için kolaylıkla yer bulabilirsiniz.

Fenerbahçe’de ev sahibi olmak ya da yatırımınızı bu semtte kullanmak istiyorsanız Güral Çiftehavuzlar Konutları projesini mutlaka incelemelisiniz. Loft ve dubleks daire tiplerinin mevcut olduğu konut projesinde hızla tükenen dairelerden bir tanesinin sahibi olabilirsiniz!

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
1+1 61 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
2+1 86 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
5+2 432 m² Fiyat bilgisi güncelleniyor

 

Proje ID: 20339
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Satışı Tamamlandı
Telefon: 0216 463 00 00
Web Sitesi: http://www.gural-insaat.com.tr
Email: info@gural-insaat.com.tr
İnşaat Firması: Güral İnşaat
İnşaat Alanı: 3373 m²
Konut Adedi: 16
Teslim Tarihi: Aralık 2017
Daire Tipi: 1+1, 2+1, 5+2
Metrekare Aralığı: 61 - 432 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link