Çağdaş Apartmanı

 TL
Bostancı Mh., Levent Sok., No:5,
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

Agrega İnşaat tarafından 2018 yılının Nisan ayında inşasına başlanan Çağdaş Apartmanı, sıcacık bir yuva vaad ediyor. İstanbul’un en gözde lokasyonlarından biri üzerine konumlanan proje, 1 yıl içerisinde sakinlerine teslim edildi.

Bostancı’da harika bir apartman dairesi sizi bekliyor..

24 adet konuta ev sahipliği yapan Çağdaş Apartmanı, hem yuvanız, hem yatırımınız olabilicek bir proje. Proje bünyesinde daireler 3+1 olarak 120 ile 130 m2 seçenekleri ile sunulmuş. Modern çizgiler ve estetik dokunuşlarla özenle hazırlanan iç ve dış tasarım herkesi büyüleyecek nitelikte. 12 katlı binasında 2 asansör ve kapalı otopark bulunan Çağdaş Apartmanı, konforunuz düşünülerek dizayn edilmiş ve merdiven çıkma, aracınız için park yeri bulma gibi dertleri ortadan kaldırıyor. Harika lokasyonu ve göz doyuran görüntüsü ile Çağdaş Apartmanı, kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Hem güvenli hem pratik bir lokasyonda bulunan projeden dairenizi almak için elinizi çabuk tutun!

Kentsel dönüşüm projesi olması sebebiyle üstün güvenlik vaad eden proje, İstanbul gibi deprem riski taşıyan bir şehirde yaşarken, kaygılarımızı bir nebze de olsa hafifletebilir.

Şahane bir lokasyonda konumlanan proje, Bostancı’nın bütün ayrıcalıklarından en konforlu şekilde yararlanabileceğiniz bir konumda bulunuyor.

Modern ve tarihi dokuların bir arada bulunduğu, en güzel semtlerimizden biri Bostancı. Her bütçeye uygun dairelerin bulunabileceği lokasyon, kentsel dönüşüm ile birlikte değerine değer katmakta ve daha güvenli bir semt haline gelmekte. Sessiz sakin ve huzurlu olarak tanımlayabileceğimiz lokasyon, zaman zaman hareketli ve enerjik. Çağdaş Apartmanı’nda hayat sürerken ulaşım konusunda asla bir sıkıntı çekmeyeceksiniz çünkü Bostancı aynı zamanda toplu taşımanın en iyi olduğu mahallelerden birisi. Bostancı, Gösteri Merkezi ve Lunaparkı ile asla sıkılmayacağınızı garanti eden, Bağdat Caddesi’ne yakınlığı ile en lüks markalardan alışverişinizi yapabileceğiniz ve ayrıca harika mekanları içinde barındırması ile lezzetiyle nam salmış yerlerde akşam yemeğinizi yiyebileceğiniz bir lokasyon.

Kentsel dönüşüm projesi olması sebebiyle yatırım değeri taşıyan Çağdaş Apartmanı, yeni eviniz olmaya aday. Hızla satılan dairelerden birine sahip olmak için elinizi çabuk tutun, ya da Kadıköy Konut projeleri rehberimizde gezintiye devam ederek sizin için en iyi seçim olacak yeni yuvanızı bulun.

Daire Tipi Metrekare Fiyat Aralığı
3+1 120-130m² Fiyat bilgisi güncelleniyor
Proje ID: 22963
Odalar: 0
Yatak odaları: 0
Banyolar: 0
Fiyat: Fiyat bilgisi güncelleniyor
Telefon: (216) 384 84 84
Web Sitesi: https://www.agregainsaat.com/
Email: info@agregainsaat.com
İnşaat Firması: Agrega İnşaat
Konut Adedi: 24
Teslim Tarihi: Ağustos 2019
Daire Tipi: 3+1
Metrekare Aralığı: 120 - 130 m²

  • İletişime Geçin

   Listeleri Karşılaştır

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link

   We are at your service 7 days a week. Leave your information and we will call you.

   Send
   By approving this form, you are agreeing to read and accept our GPDR and Privacy Policy. You are safe, your information is never shared.
   close-link

   Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

   Gönder
   Bu formu onaylayarak KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş oluyorsunuz. Güvendesiniz, bilgileriniz asla paylaşılmaz.
   close-link